بازيكن تيم ملي بسكتبال: پتروشيمي يكي از مدعيان ليگ برتر است

تهران- ايرنا- ملي‌پوش تيم بسكتبال پتروشيمي با اشاره به شرايط مطلوب اين تيم در فصل جاري رقابتهاي ليگ برتر گفت: تيم‌هاي مدعي و خوبي در اين فصل حضور دارند كه ما يكي از آنها هستيم.

فريد اصلاني روز شنبه در گفت و گو با ايرنا، درباره شرايط پتروشيمي در اين فصل اظهار داشت: اوضاع تيم خيلي خوب است و هفته به هفته نيز بهتر خواهيم شد. تيم خيلي خوبي در ماهشهر داريم و همه بازيكنان با تمام توان به دنبال اين هستند كه از ابتدا تا انتهاي ليگ را به بهترين شكل سپري كنيم. قطعا در اين مسير نياز به هماهنگي بيشتر هم داريم و بازي به بازي اين هماهنگي به وجود خواهد آمد.
ملي‌پوش تيم بسكتبال پتروشيمي در پاسخ به اين پرسش كه كدام تيم‌ها را مدعي اين فصل مي‌داند؟ بيان كرد: امسال تيم‌ها خوب هستند و شيميدر هم شرايط مناسبي دارد. گرگان امسال بهتر از فصل‌هاي قبل است و به نظرم تيم توانمندي دارد.
وي تصريح كرد: تيم نفت‌ آبادان همانند فصل‌هاي گذشته تركيب قدرتمندي دارد و ذوب‌آهن هم قطعا در ادامه فصل به حريفي قدر تبديل مي‌شود. پتروشيمي هم كه يكي از مدعيان است و شرايط بسيار خوبي هم دارد.
اصلاني افزود: البته اكنون زود است كه درباره وضعيت تيم‌ها صحبت كنيم و از طرفي هم اين تيم‌ها بايد برابر يكديگر به ميدان بروند تا شرايط شان مشخص شود. ما برابر نفت و شيميدر به ميدان برويم و اين دو تيم برابر هم بازي كنند مشخص مي‌شود كه شرايط چطور است.
وي اضافه كرد: در ادامه نيز بايد ببينيم كدام تيم‌ها بازيكن خارجي جذب مي‌كنند و چه برنامه‌اي دارند. به هر حال وضعيت اقتصادي طوري است كه فكر نمي‌كنم فعلا بازيكن خارجي جذب شود.
بازيكن پست يك تيم پتروشيمي درباره اين فصل از ليگ هم گفت: شرايط ليگ رفته رفته بهتر خواهد شد. تيم‌ها به مرور زمان پيشرفت مي‌كنند و ليگ هم بهتر مي‌شود و البته دو بازي در هفته خيلي بهتر است. اكنون كه يك بازي در هفته برگزار مي‌شود سخت‌تر است چون بايد براي يك روز تمرين كنيم اما زماني كه دو بازي باشد خيلي سريع‌تر تيم‌ها به شرايط مطلوب مي‌رسند.
او درباره ديدار با پگاه نيز بيان كرد: مسابقه خوبي بود و ما از ابتدا سعي كرديم هم در دفاع و هم در حمله خوب كار كنيم و بازي را پيش ببريم و اين اتفاق هم افتاد و در نهايت توانستيم برنده باشيم.
ورزشي **9118**1597