۱۹ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۲۱
کد خبر: 83093875
۰ نفر
برگزاري نمايشگاه كتاب گيلان قطعي شد

رشت - ايرنا - معاون امور فرهنگي و مطبوعاتي اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان بيان كرد : برپايي چهاردهمين نمايشگاه كتاب استان قطعي شده است.

حسين ابراهيميان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: 26آبان تا يكم آذرماه - همزمان با هفته كتاب و كتابخواني - تاريخ برگزاري نمايشگاه تعيين شده و اين نمايشگاه با حضور بيش از 400 ناشر داير مي شود.
وي اظهار داشت: برپايي نمايشگاه كتاب به مطالبه مردم تبديل شده و تلاش اين اداره كل بر آن است تا اين مقوله فرهنگي پايدار باشد.
وي ادامه داد: تلاش مي شود برپايي اين نمايشگاه با توجه به وجهه فرهنگي گيلان در كشور، حتي در سخت ترين شرايط پايدار باشد.
به گفته ابراهيميان، نمايشگاه كتاب گيلان بزرگترين اتفاق فرهنگي استان است و مي كوشيم در اين راستا از زبده ترين ناشران كشور بهره گرفته شود و بر همين اساس 45 ناشر استاني در چهاردهمين نمايشگاه بزرگ كتاب گيلان حضور دارند.
سال گذشته، سيزدهمين نمايشگاه كتاب گيلان در 200 غرفه و با حضور 400 ناشر استاني و كشوري، با 30 درصد تخفيف از 16 تا 21 آذرماه به همت اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامي گيلان و با همكاري معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و موسسه نمايشگاه هاي فرهنگي ايران در محل دائمي نمايشگاه هاي استان واقع در كيلومتر پنج جاده رشت - تهران داير شده بود.
1881/2007