مسائل سیاسی را از ورزش جدا كنید

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس كنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: حق تیم های ایرانی است كه در ایران از تیم های عربستانی میزبانی كنند، انتظار داریم كه ورزش از مسایل سیاسی جدا باشد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر» در دیدار با «شیخ سلمان» بیان كرد: ورزش و بخصوص فوتبال را پیوند دهنده ملت ها و پیام آور صلح و دوستی ملتها می دانیم.
وی افزود: فوتبال ایران علاوه بر حضور موفق در جام جهانی در تمام رده ها بسیار موفق بوده است و خوشحالم كه مورد توجه و حمایت كنفدراسیون فوتبال آسیاست.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد. از همكاری های شما برای رشد و توسعه فوتبال آسیا تشكر می كنم، خصوصا تلاش های شما برای استاندارد سازی باشگاهها در فوتبال قاره كهن بسیار اثرگذار است.
سلطانی فر افزود: برای آماده سازی استادیوم آزادی بهترین و بیشترین تلاش را داشتیم و خوشبختانه امروز در یك وضعیت مناسب میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم.
وی با اشاره به ثبات مدیریت در كنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: ما از برنامه ها و قدم های موثر شما حمایت كرده ایم و این موضوع را جدی دنبال می كنیم.
وزیر ورزش و جوانان شیخ سلمان را یك مدیر فعال و موفق دانست و گفت: احساسات متقابل برادرانه بین ما بر قرار است و انشاالله در آینده ای نزدیك دیدارهای ما ادامه خواهد یافت.
سلطانی فر ادامه داد: ظرفیت های فوتبال ایران در كنار كنفدراسیون فوتبال آسیا موجب موفقیت بیشتر فوتبال آسیا خواهد شد.
وی بیان كرد: از شما رسما دعوت می كنم در سفر بعدی به همراه هم از جاذبه های فرهنگی و مذهبی ایران بیشتر دیدن كنید.
وزیر ورزش و جوانان گفت: از رهبر معظم انقلاب تا حسن روحانی رئیس جمهوری، رئیس و نمایندگان مجلس و اعضای دولت و طرفداران پرشمار فوتبال ایران همه حامی فوتبال هستند و نسبت به مسائل آن توجه زیاد دارند.
ورزشی**9128**2024