الاهلي در نبود ابراهيمي تا رده چهارم ليگ ستارگان قطر بالا آمد

دوحه – ايرنا - تيم فوتبال الاهلي در شبي كه اميد ابراهيمي را به دليل 4 اخطاره بودن در اختيار نداشت با كسب تساوي در مقابل تيم الريان تا رده چهارم ليگ ستارگان قطر بالا آمد.

به گزارش جمعه شب ايرنا اين بازي كه در چارچوب هفته دوازهم ليگ ستارگان قطر در استاديوم حمد به خليفه ،ورزشگاه اختصاصي الاهلي، برگزار شد تيم الريان با گل دقيقه 3 لوكا بريتو خيلي زود به گل رسيد اما در ادامه مسابقه الاهلي موفق شد در دقيقه 75 با شوت محسن متولي بازي را به تساوي بكشاند.
محمدرضا خان زاده مدافع ملي پوش ايراني 90 دقيقه براي الاهلي بازي كرد و اميد ابراهيمي هم در ديدار هفته گذشته با الخور كه با برتري شيرين 2 بر صفر سبزپوشان همراه بود چهارمين اخطار خود از داوران قطري را دريافت كرد تا طبق قوانين حاكم بر اين رقابت ها از همراهي تيمش در اين بازي محروم شود.
نبود ابراهيمي در ميانه ميدان تيم الاهلي در اين بازي كاملا به چشم مي آمد.
تيم الاهلي با كسب اين تساوي 19 امتيازي شد و ضمن كسب اولين تساوي خود در اين فصل رقابت هاي فوتبال قطر با تفاضل گل جاي تيم السيليه را در رده چهارم گرفت. چنانچه السيليه در بازي امشب خود مقابل ام صلال شكست بخورد اين جايگاه براي الاهلي تثبيت خواهد شد.
الريان هم با كسب اين تساوي با 6 برد ، 4 تساوي ، 2 باخت و با كسب 22 امتياز بعد از تيم هاي الدحيل و السد در رده سوم جدول باقي ماند.
الغرافه ديگر تيم قطري كه مهدي طارمي ملي پوش ايراني را در اختيار دارد هم ديشب در جريان ديدار با تيم قطر اس.سي با دو گلي كه مهدي طارمي در هر دوي آنها موثر بود به پيروزي 2 بر صفر رسيد .
الشحانيه ديگر تيم قطري هم كه به تازگي رامين رضاييان را به خدمت گرفته است هم شب گذشته با نتيجه 5 بر 1 از تيم قدرتمند الدحيل شكست خورد . تنها گل الشحانيه در اين بازي را رضاييان در دقيقه 86 بازي به ثمر رساند.
در پايان هفته دوازدهم ليگ ستارگان قطر الغرافه با 18 امتياز در مكان ششم و الشحانيه با 12 امتياز در مكان هشتم قرار دارد.
خاورم**1508

سرخط اخبار ورزش