نظارت بر بازار، ضامن منافع عمومي است

آستارا - ايرنا - مديركل تعزيرات حكومتي گيلان گفت: نظارت مستمر بر بازار عرضه و تقاضا، ضامن منافع عمومي و آرامش اقتصادي است و در اين استان از هيچ كوششي در اين زمينه دريغ نمي كنيم.

به گزارش خبرنگار ايرنا منصور انصاري عصر سه شنبه در آئين معارفه رئيس اداره تعزيرات حكومتي آستارا در فرمانداري اين شهرستان افزود: بايد بازار از آرامش لازم برخوردار باشد و برابر قانون با تخلفات صنفي برخورد مي كنيم و اداره تعزيرات حكومتي آستارا با داشتن كاركنان زحمتكش، عملكرد خوبي در تنظيم بازار دارد.
فرماندار آستارا نيز در اين آئين گفت: ايجاد امنيت اقتصادي و حمايت از كسبه، محور فعاليت هاي اداره تعزيرات حكومتي آستارا باشد و تعامل با بازار، اصناف و رعايت حقوق شهروندي ضروري است.
يونس رنجكش افزود: دولت از فعاليت هاي شفاف اقتصادي حمايت مي كند و بايد با تخلفات اقتصادي افراد سودجو، با هماهنگي دستگاه هاي نظارتي مقابله شود.
وي بيان كرد: اين شهرستان مرزي از موقعيت ويژه اي در حوزه اقتصاد برخوردار است و بايد از مجاري قانوني و تعاملات بين دستگاهي از مشاغل و كسبه موجود حمايت شود.
فرماندار آستارا ادامه داد: در برخورد با تخلفات اقتصادي، ريشه هاي اصلي شناسايي و با عاملان تخلف برخورد شود تا امنيت اصناف آستارا مختل نشود.
در پايان با قدرداني از زحمت هاي محمد احمدي مقدم، عيسي محسن پور به عنوان رئيس اداره تعزيرات حكومتي آستارا معرفي شد.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان واقع شده و پنج هزار واحد صنفي در آن فعال است.
7105 / 7124/2007