زمین چمن فوتبال چاراویماق تا پایان آذر بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - مدیركل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: در صورت مساعد بودن شرایط جوی، زمین چمن مصنوعی فوتبال چاراویماق تا پایان آذرماه سالجاری بهره برداری می شود.

به گزارش ایرنا، ایوب بهتاج روزسه شنبه با حضور در جلسه روسای هیات های ورزشی شهرستان چاراویماق گفت: برای ساخت این طرح با 6 هزار و 660 متر مربع مساحت یك میلیارد و 552 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.
وی به اهمیت ورزش در جامعه اشاره كرد و افزود: ورزش در تمامی جوانب اقتصادی و اجتماعی تاثیرگذار بوده و در كشور ما نیز این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
بهتاج اضافه كرد: در حال حاضر تمام تلاش اداره ورزش و جوانان این است كه به تدریج برگزاری و میزبانی مسابقات را به شهرهای دیگر استان منتقل كنیم تا بحث استانداردسازی‌ سالن‌‌های تبریز برای مسابقات جهانی و آسیایی را انجام دهیم.
فرماندارچاراویماق نیز در این جلسه گفت: توجه به ورزش در اجتماع و همگانی كردن آن در میان عموم مردم باعث كاهش بسیاری از هزینه های اجتماعی و بهداشتی می شود.
صابر تقویمی افزود: توسعه ورزش یكی از اولویت های اصلی در برنامه های اجرایی این شهرستان است و باید برای رشد و اعتلای ورزش فعالیت چشمگیری صورت گیرد.
وی اضافه كرد: ورزش در سالم‌ سازی محیط و افراد جامعه نقش بسزایی دارد برهمین اساس باید با دقت و نگاه ویژه‌ به مقوله ورزش، برنامه ‌ریزی و سرمایه‌گذاری لازم انجام شود.
وی با انتقاد از نبود ساختمان مستقل برای اداره ورزش وجوانان شهرستان و كمبود وسایل و تجهیزات ورزشی در چاراویماق، خواستار رفع مشكلات ورزشی از سوی مسئولان استانی شد.
شهرستان چاراویماق با حدود 31 هزار نفر جمعیت در 150 كیلومتری جنوب شرقی تبریز مركز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880