سرلشكر جعفری: بیش از این آمریكا را بی آبرو نكنید

تهران- ایرنا - فرمانده كل سپاه در واكنش به اظهارات وزیر خارجه آمریكا، علیه فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: همگان می‌دانند تدبیر بی‌نظیر «قاسم سلیمانی» سرزمین‌های اسلامی را از لوث وجود تروریست های تكفیری دست‌نشانده شما پاك كرد. بیش از این امریكا را بی آبرو نكنید.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی كل سپاه، در پی اظهارات سخیف روز گذشته (دوشنبه 14 آبان) مایك پمپئو، وزیر امور خارجه امریكا در كنفرانس خبری مشترك با وزیر خزانه داری این كشور و توجیه اعمال تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران با اتهام زنی به سرلشكر سلیمانی، فرمانده دلاور و محبوب نیروی قدس سپاه كه ایفاگر نقشی بی‌بدیل در شكست توطئه امریكایی،عبری و عربی داعش و تروریست های تكفیری علیه مردم منطقه بود،فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این سخنان را تقبیح كرد.
سردار سرلشكر پاسدار محمدعلی جعفری اظهار داشت: آقای پمپئو، اگر به فكر آبروی خود نیستید، لااقل دلتان به حال حیثیت كشورتان بسوزد. این اظهارات مضحك و از سر عجز و ناتوانی را چرا و با چه هدفی بیان می كنید؟ یعنی شما واقعا اعتقاد دارید عربستان كه دستانش تا مرفق به خون هزاران تن از مردم مظلوم یمن، بحرین و نیز مردم و اتباع خود از جمله خاشقچی آلوده است، با تروریسم مبارزه می كند؟
وی با اشاره به نقش سرلشكر سلیمانی در نجات و رهایی ملت های عراق و سوریه از فتنه داعش و جنایات تروریست های تكفیری در جبهه مقاومت ،تصریح كرد: این شما هستید كه دستتان به خون مظلومان منطقه آغشته است یا سردار سلیمانی كه عمر خود را برای مبارزه با تروریسم و داعشی های دست پرورده شما صرف كرده و می كند.
سرلشكر جعفری در ادامه تصریح كرد: همگان می دانند با دستان پاك و تدبیر بی نظیر و همت بلند قاسم سلیمانی این اسوه و الگوی مقاومت، تروریست های تكفیری و غیر تكفیری به درك واصل و خون ناپاك مزدوران و جنایتكاران شما به زمین ریخته شده كه نتیجه اش پاك شدن سرزمین كشورهای مظلوم اسلامی منطقه از لوث وجود تروریست های تكفیری است.
فرمانده كل سپاه امریكا، رژیم اشغالگر قدس و عربستان را حامیان اصلی تروریسم تكفیری خواند و تاكید كرد: بیش از این آمریكا را با این اظهارات سخیف و ذلیلانه بی آبرو نكنید.
اجتمام *7029 * 3063