مربي تيم قشقايي شيراز: بازيكنان ما دغدغه مالي دارند

شيراز-ايرنا- مربي تيم فوتبال قشقايي شيراز گفت: براي تيمي كه مي خواهد مدعي باشد بايد شرايط خوبي فراهم شود اما بازيكنان ما دغدغه مالي دارند و بايد به فكر خانواده خود باشند.

به گزارش ايرنا محمد مهدي فروردين، يكشنبه پس از بازي با تيم آلومينيوم اراك بيان داشت: هيات مديره باشگاه و همچنين مردمان ايل قشقايي بايد به فكر اين تيم خوب باشند و بازيكنان ما لياقت آن را دارند كه مشكلاتشان بر طرف شود.
وي ادامه داد: خدا را شكر كه بازي كسل كننده اي نبود و هر 2 تيم با تكتيك بازي كردند و مي توانستند پيروز ميدان هم باشند.
فروردين افزود: مي دانستيم كه بازي سختي با آلومينيوم اراك داريم و 2 تيم شانس باز كردن دروازه يكديگر را داشتند و حريف هم خوب بازي را آغاز كرد اما در ادامه بازي را كنترل كرديم و صاحب موقعيت هم شديم.
او گفت: بازي بار فني بالايي داشت و بازيكنان هر 2 تيم تا آخرين لحظات تلاش كردند براي همين بازي جذابي ارايه كردند.
مربي تيم قشقايي شيراز اظهار داشت: به لحاظ اينكه تيم حريف در دفاع، فشرده بازي مي كرد و از راه ارسال نمي توانستيم به گل برسيم به همين سبب به بازيكنان سرعتي تيم اجازه داديم درون محوطه جريمه پا به توپ شوند تا بتوان از اين راه موقعيت خلق كنيم و تا حدودي هم موفق بوديم، اگرچه گل نزديم كه اين امر يك مشكل اساسي است و بايد با تمرينات بيشتر اين مساله برطرف شود.
ديدار تيم هاي آلومينيوم اراك و قشقايي شيراز در هفته دهم رقابت هاي فوتبال دسته يك كشور، عصر يكشنبه در ورزشگاه پارس شيراز با نتيجه مساوي بدون گل پايان يافت.
در پايان اين هفته، تيم آلومينيوم اراك با 16 امتياز در همان رده پنجم جدول باقي ماند و تيم قشقايي شيراز هم با همين تعداد امتياز و تفاضل گل كمتر در رده ششم ايستاد.
هم اينك تيم گل گهر سيرجان با 21 امتياز صدرنشين است، مس كرمان و شاهين بوشهر هم هر كدام با 19 و 17 امتياز به ترتيب دوم و سوم هستند.
تيم ملوان كه به قوي سپيد انزلي شهرت دارد و سال ها در سطح اول فوتبال كشور آقايي مي كرد، هم اينك با پنج امتياز در قعر جدول به سر مي برد اگر چه با راي فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) 6 امتياز از اين تيم كسر شده است.
در رقابت هاي فوتبال دسته يك كشور 16 تيم حضور دارند و در پايان تيم هاي اول و دوم جواز صعود به ليگ برتر فصل 98 را خواهند گرفت و سه تيم انتهاي جدول هم راهي دسته دوم مي شوند.
7368 /6118

سرخط اخبار استان‌ها