قدرداني از حضور پرشور مردم البرز در راهپيمايي 13آبان

كرج -ايرنا- شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان البرز در بيانيه اي از حضور پرشور مردم اين استان در راهپيمايي با شكوه يوم الله 13 آبان قدرداني كرد.

به گزارش ايرنا، دربيانيه روز يكشنبه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي البرز آمده است: بارديگر امت خداجو و هميشه درصحنه ايران اسلامي با حضور پرشور خود در راهپيمايي يوم الله 13 آبان لحظه هاي باشكوه و ماندگاري را در تاريخ انقلاب اسلامي به ثبت رساندند.
- مردم انقلابي ايران به جهانيان ثابت كردند كه دگر بار سفير و نائب امام زمان (عج) خود را تنها نخواهند گذاشت و مردم براين شعار تاكيد خواهند كرد كه «ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند».
- مردم استان شهيد سرافراز محمد حسين فهميده نيزهمنوا و هم جهت با همه مردم ايران با حضور خود در راهپيمايي 13آبان و با فرياد و شعارهميشگي مرگ بر آمريكا به درستي ابهت پوشالي استكبارجهاني را به سركردگي آمريكاي جنايتكار را درهم شكستند و تفكرات استكباري و ضد بشري دولتمردان مستكبر آمريكا را زير پا له كردند.
- مردم عاشورايي استان البرز، در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي و با حضور هوشيارانه خود به تمام مستكبران جهان ثابت كردند كه دست از آرمانهاي بنيانگذار كبيرانقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) نخواهند كشيد و تا پاي جان گوش به فرمان حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي )خواهند بود.
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي از قاطبه مردم البرز به ويژه دانش آموزان، دانشجويان، مسئولان و روحانيون كه ادامه دهنده راه شهيدان هستند به خاطر اين حضور پرشور صميمانه قدراني و تشكرمي كند.
8029/ 6155