13 آبان زمان قدرت نمايي ملت در برابر نظام استكباري آمريكاست

مشهد- ايرنا- استاندار خراسان رضوي گفت: يوم الله 13 آبان تجلي وحدت و انسجام ملي و زمان قدرت نمايي ملت در برابر نظام استكباري آمريكاست.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي استانداري خراسان رضوي، عليرضا رشيديان در پيامي به مناسبت 13 آبان ماه روز ملي مبارزه با استكبار جهاني افزود: 13 آبان سالروز آزاديخواهي و ظلم ستيزي ملت ايران در تاريخ اين سرزمين و يادآور كينه توزي ها و دشمني هاي بي حد و حصر استكبار با اين مردم و نظام برخاسته از آراي آنان و استوار بر ارزش هاي ديني و اعتقادي ملت است.
وي اظهار داشت: امروز در سالروز مبارزه با استكبار و خوي استكباري آمريكاي جنايتكار و صهيونيست غاصب ، آنان كه بارها و بارها استقامت ، استحكام و استكبارستيزي اين ملت را به اشكال مختلف آزموده اند باز اين ملت را با تهديد تحريم مي ترسانند ، تحريم هايي كه از ابتداي انقلاب در اشكال مختلف سياسي ، اقتصادي در كنار تحميل جنگ، توطئه و ترور بر اين كشور و نظام و مردم همواره اعمال كرده اند و با همه اينها راه به جايي نبرده اند.
استاندار خراسان رضوي گفت: امروز كه آنان اين دشمني و خباثت خود را نسبت به اين ملت و نظام در لحن و كلام و رفتار خود و دولت هاي دست نشانده شان در منطقه به وضوح بيان مي كنند ، بدانند كه اين ملت هوشيارتر از هميشه و مقاوم تر از هر زمان در برابر دشمنان قسم خورده مي ايستند و به بيان معمار حكيم انقلاب، امام خميني (ره) 'تهديدات و تبليغات دولت آمريكا به قدر پشيزي نزد ملت ما ارزش ندارد'.
وي افزود: يوم الله 13 آبان زمان تجلي وحدت ، انسجام و اتحاد ملي است كه ركن محوري اقتدار نظام و دوام و قوام آن در برابر هر تهديد و توطئه ، خباثت و دشمني است و آنچنانكه رهبر معظم انقلاب فرمود، 'ملت و دولت ايران در كنار يكديگر از هيچ‌ يك از قدرتهاي استكباري واهمه ندارد'.
رشيديان اظهار داشت: ملت ما در سايه تدابير حكيمانه رهبري، سياست هاي دولت خدمتگزار، هماهنگي و همراهي سران سه قوه توانسته است صحنه هاي زيبايي از پيروزي هاي سياسي را در همين ايام رقم بزند كه از جمله آن ها مي توان به پيروزي هاي سياسي در شوراي امنيت و محكوميت آمريكا در دادگاه لاهه و پيروزي در شوراي حقوقي در آزادكردن 5.9 ميليارد دلار دارايي هاي ملت ايران در كشورهاي اروپايي اشاره كرد.
وي گفت: اينجانب به نمايندگي از دولت خدمتگزار تدبير و اميد، با گراميداشت اين روز افتخار آفرين از محضر خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران، دانش آموزان، دانشجويان، طلاب، معلمان، اساتيد و تمام اقشار و گروه هاي مردمي در خراسان رضوي با هر نگرش و ديدگاهي براي شركت در راهپيمايي عظيم يوم الله 13 آبان و آيين هاي بزرگداشت اين روز دعوت مي كنم تا با وحدت و انسجام بيشتر اين روز را تبديل به زمان قدرت نمايي اين ملت در برابر نظام زورگو و بي منطق و استكباري آمريكا تبديل كنند.
راهپيمايي امسال 13 آبان در مشهد همزمان با سراسركشور ، فردا (يكشنبه) ساعت هشت و 30 دقيقه از ميدان بسيج به‏ سوي حرم مطهر رضوي برگزار مي شود.
3221 / 6053