۱۲ آبان ۱۳۹۷،‏ ۲۰:۱۷
کد خبر: 83087805
۰ نفر
بيانيه رييس سازمان بسيج هنرمندان كشور به مناسبت 13 آبان

تهران - ايرنا - رئيس سازمان بسيج هنرمندان كشور با صدور بيانيه اي به مناسبت 13آبان گفت: با الهام از فرمايشات مقام معظم رهبري اعلام مي‌كنيم كه همواره در راه تحقق اهداف والاي نظام اسلامي، ايستادگي كرده و نوك پيكان مبارزه را به سمت آمريكا به عنوان نماد استكبار نشانه مي‌رويم.

به گزارش گروه فرهنگي ايرنا در بيانيه امير نصير بيگي آمده است: در شرايطي كه به رغم طرحها و راهبردها و سناريوهاي ساختگي استكبار جهاني براي ايجاد اسلام هراسي و اتهام هاي واهي و دروغين عليه جمهوري اسلامي شكل گرفته، امواج انقلاب و بيداري فراتر از جهان اسلام و حتي قلب اروپا و آمريكا را نشانه گرفته و سنگرهاي نظام سلطه پي در پي به تسخير ملت ها در مي آيد.
اين بيانيه حاكي است: در صحنه حوادث و رخدادها 13 آبان ماه مصاديقي از پايداري و فداكاري ملت مجاهد و جوانان رشيد و انقلابي ايران در مبارزه عليه قدرت‌هاي شيطاني و استكباري وجود دارد كه هريك به تنهايي مي تواند منشاء تداوم حركت انقلاب اسلامي و ظلم‌ستيزي و آرمان گرايي نسل هاي متعهد و مؤمن اين سرزمين در بستر تاريخ قرار گيرد.
بر پايه اين بيانيه، بار ديگر با الهام از فرمايشات مقام معظم رهبري به مستكبران جهان اعلام مي‌كنيم كه همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والاي نظام اسلامي، ايستادگي و سلطه‌ناپذيري را سرلوحه خود قرار مي‌دهيم و همچنان نوك پيكان را به سمت آمريكا و ايادي آن به عنوان نماد استكبار نشانه مي‌رويم كه بدون ترديد اين اقدام ادامه راه مقدس شهدا است.
نصير بيگي افزوده است: از اين رو اينجانب ضمن گراميداشت اين روز تاريخي و ارزشمند، از آحاد و اقشار مختلف ملت شريف جمهوري اسلامي ايران، بخصوص جامعه فرهيخته و ارزشمند هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه به ويژه نسل نخبگان هنري، بالنده، شاداب و آينده‌ساز جوان ، براي حضور با اقتدار، پرشور و گسترده در آئين‌ها و مراسم گرامي‌داشت يوم ا.. 13 آبان ماه و روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و نمايش تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام خميني(ره) و بيعت مجدد با ولايت فقيه و رهبر حكيم و فرزانه انقلاب اسلامي دعوت مي نمايم.
فراهنگ ** 3009 ** 1418