۱۲ آبان ۱۳۹۷،‏ ۲۰:۱۴
کد خبر: 83087801
۰ نفر
حمایت تمام قد AFC از فدراسیون فوتبال فلسطین

تهران - ایرنا - كنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) ضمن حمایت از به رسمیت شناخته شدن فدراسیون فوتبال فلسطین، در مورد حادثه هفته گذشته و ورود بدون مجوز نیروهای رژیم اسرائیلی به یك باشگاه فوتبال در شرق اورشلیم ابراز نگرانی كرد.

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی ای اف سی روز شنبه نوشت: این نهاد در نامه ای ارسالی از سوی «جبرئیل رجوب» رییس فدراسیون فوتبال فلسطین، مطلع شد كه پرسنل نظامی رژیم صهیونستی به دفتر اصلی باشگاه فلسطینی «سیلوان اف سی» واقع در شرق اورشلیم وارد و به تحقیق و تفحص در آن مشغول شده اند.
بر این اساس، «شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه» و اعضای كمیته اجرایی ای اف سی كه از گذشته یكی از حامیان پر و پا قرص فدراسیون فوتبال فلسطین بوده اند، شكایت خود را در خصوص مداخله رژیم اسرائیل در زیرساخت های فوتبال فلسطین، به فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و متعاقبا دادگاه حكمیت ورزش (CAS) اعلام كردند.
ای اف سی مصرانه بر این اعتقاد است كه حق حاكمیت فدراسیون فوتبال فلسطین می بایست به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت قرار گیرد.
تمامی اعضای كمیته اجرایی ای اف سی همواره موضعی قدرتمند در حمایت از اصول اتخاذ كرده و همواره در كنار فدراسیون فوتبال فلسطین ایستاده اند.
ورزشی**3991**1597