راشفورد منچستریونایتد را رستگار كرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال منچستریونایتد در حالی كه تا دقایق پایانی با تیم بورنموث به تساوی دست یافته بود، با گلی كه ماركوس راشفورد در وقت های تلف شده وارد دروازه حریف كرد، به بازی برگشت و سه امتیاز این دیدار را از آن خود كرد.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار كه ورزشگاه «دین كورت» برگزار شد، شاگردان «خوزه مورینیو» بازی باخته مقابل بورنموث را همانند دیدار برابر نیوكاسل با برد عوض كرده و یك پیروزی دلچسب دیگر را كسب كردند.
«كالوم ویلسون» در دقیقه 11 ابتدا برای تیم بورنموث در این دیدار گلزنی كرد و «آنتونی مارسیال» با گلی كه در دقیقه 35 برای تیم منچستریونایتد به ثمر رساند، بازی را به تساوی كشاند.
درحالی كه زمان این دیدار به پایان خود نزدیك می شد و هواداران از عملكرد شاگردان مورینیو ناامید شده بودند، «ماركوس راشفورد» با گلی كه در دقیقه 2+90 به ثمر رساند خود و تیمش را رستگار كرد.
تیم منچستریونایتد هرچند با برد در این دیدار 20 امتیازی شد و 2 پله در جدول رده بندی این رقابت ها صعود كرد اما نتوانست جای تیم بورنموث را بگیرد.
هم اكنون بورنموث با 20 امتیاز و به دلیل تفاضل گل مناسب تر در رده ششم و منچستریونایتد با همین امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی این رقابت ها جای دارد.
براساس آمار بازیكنان تیم بورنموث در نیمه نخست دیدار برابر منچستریونایتد عملكرد مناسب تری نسبت به بازیكنان حریف داشته و تیم برتر میدان بودند.
آنان در این نیمه در 54 درصد از زمان بازی مالكیت توپ و میدان را در اختیار خود داشتند.
همچنین 7 حمله موفق به سمت دروازه «داوید دخه آ» سنگربان تیم منچستریونایتد طراحی كرده كه 5 حمله آنان در چارچوب بود.
این در حالی است كه بازیكنان گرانقیمت منچستریونایتد در نیمه نخست تنها 5 حمله موفق به سمت دروازه بورنموث داشتند كه از این بین تنها یك حمله آنان در چارچوب دروازه رقیب جای گرفت و آن هم تبدیل به گل شد.
شاگردان «خوزه مورینیو» در نیمه نخست تنها یك بار موفق به زدن كرنر شدند. این در حالی بود كه بازیكنان تیم بورنموث در این نیمه 5 كرنر به روی دروازه حریف ارسال كردند.
اما در نیمه دوم وضعیت متفاوت بود. بازیكنان منچستر یونایتد در این نیمه چهره هجومی تری به خود گرفته و از نقاط مختلف زمین 7 حمله را به روی دروازه حریف طراحی كرده كه 5 حمله آنان درچارچوب دروازه حریف ود.
آنان در نیمه دوم 4 برابر نیمه نخست به روی دروازه حریف كرنر زدند و برتری دراین نیمه از آن تیم آنان بود.
برتری و تلاش بازیكنان این تیم در نیمه دوم سرانجام نتیجه داد و با گلزنی مارسیال در وقت های اضافه این نیمه آنان مزد برتری خود را گرفته و شكست را با پیروزی عوض كردند.
درمهم ترین دیدار این هفته تیم های آرسنال و لیورپول تا ساعاتی با یكدیگر مصاف خواهند كرد.
ورزشی **9144**9129