بهترین راه مقابله با دشمن، وحدت و تعامل  داخلی است

قزوین - ایرنا - شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قزوین با توجه به فرا رسیدن روز 13 آبان با صدور بیانیه ای ضمن اعلام انزجار از آمریكا و سیاست های خصمانه آن كشور علیه ایران، مردم استان را به حضور باشكوه در تجمع این روز دعوت كرد.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، در این اطلاعیه كه یك رونوشت از آن به خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین ارسال شده، آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
13 آبان یادآور حماسه آفرینی، اقدام انقلابی و نمایش ایثار و وحدت دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام خمینی (ره) بودند كه با دست بصیرت خود نقاب خدعه را از سیمای سفارت ایالات متحده (لانه جاسوسی) برداشته و بدین وسیله این لانه جاسوسی و اقدامات خرابكارانه آن را برای عالمیان آشكار كردند.
در این روز ملت ایران و انقلاب اسلامی با تولد گفتمانی و با كلیدواژه ای به نام مرگ بر آمریكا بیش از گذشته آشنا شدند و توانستند این كلید واژه و این گفتمان را تا به امروز كه چهل سال از عمر پر بركت انقلاب اسلامی گذشته است، حفظ كنند.
به وجود آمدن حوادث تاریخی متعدد در این روز پر بركت باعث شده است كه ملت غیور و همیشه در صحنه ایران این روز را هم مانند روزهای مهم دیگر تاریخ انقلاب اسلامی ارج بنهند و با تجمعات و مشت های گره كرده خود پیكره دشمنان داخلی و خارجی به ویژه آمریكا را به لرزه بیندازند.
امروز كه دشمنان با برنامه های مختلف اقتصادی و رسانه ای به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و برای اجرای برنامه های خود از هیچ گونه تحریم و تهدیدی دریغ نمی كنند بهترین راه مقابله وحدت و تعامل است كه با حضور در این تجمعات این مهم عملیاتی می شود.
ائمه جمعه استان قزوین و دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با دعوت از تمامی اقشار مردم دعوت به عمل می آوردند كه با حضور در این تجمع باشكوه باردیگر توطئه های دشمنان را خنثی كنند.
دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین
8054