۱۲ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۰۰
کد خبر: 83086865
۰ نفر
ایستادگی در مقابل دشمنان تكلیفی همگانی است

اراك -ایرنا - مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان اراك گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی از اقتدار ایران عصبانی هستند و توطئه های متعددی را علیه جمهوری اسلامی دارند كه از این منظر همه باید در سایه بصیرت و اطاعت از ولایت فقیه در برابر نیرنگ دشمن ایستادگی كنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «ماشاءالله عبدی» روز شنبه در یادواره شهدای دانش آموز در دبیرستان شكرایی اراك، افزود: با اتحاد، انسجام و صبر می توان بر مشكلات پیروز شد و تمامی تلاش باید به كار گرفته شود تا پرچم پر افتخار ایران اسلامی برافراشته بماند.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری داهیانه و خردمندانه امام خمینی (ره)، حمایت های مردمی و امدادهای الهی به پیروزی رسید و محوریت نظام اسلامی ایران برگرفته از فلسفه عاشورایی است.
مسول نماینده ولی فقیه در سپاه اراك خاطرنشان كرد: مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان نتیجه داده است و سایه شوم استكبار در حال افول و پیروزی حق نزدیك است.
حجت الاسلام عبدی افزود: 13 آبان روز مبارزه با استكبار جهانی است همه با هم در راهپیمایی این روز به دشمن نشان می دهیم كه ایران اسلامی پاینده و سرزنده است.
39 هزار دانش آموز در دفاع مقدس به شهادت رسیدند كه 950 نفر از این شهدا متعلق به استان مركزی است.
6991/6013/