اماكن ورزشی زغالسنگ زرند نقش مهمی در تقویت تیم های این شهرستان دارد

كرمان- ایرنا- رئیس هیات فوتبال شهرستان زرند با قدردانی از مسئولان زغالسنگ این شهرستان گفت : اماكن ورزشی مربوط به معادن زغالسنگ پشتوانه ای در جهت تقویت تیم های ورزشی منطقه است .

عباس جعفری روز شنبه در نشست باشگاههای ورزشی زرند با حضور مسئولان استان و شهرستان افزود : پیشنهاد دادیم كه از محل درامد این اماكن می توان به تقویت هر چه بیشتر تیم های ورزشی در این شهرستان كمك كرد.
وی بیان كرد: زغالسنگ زرند دارای امكانات و زیرساخت هایی همچون سالن ورزشی، استخر و زمین چمن است كه از محل درامد این امكانات می توان به حوزه ورزش كه این روزها با تنگناهایی مواجه است نیر بیشتر كمك كرد.
جعفری به وجود داوران با تجربه و خبره زرندی در مسابقات استانی و كشوری اشاره و تصریح كرد: فولاد زرند نیز توانسته به تقویت تیم های فوتسال در زرند بپردازد كه امیدواریم زمینه برای حضور تیم قدرتمند فوتبال به نام فولاد در كشور فراهم شود.
وی همچنین به كسب مقام سوم كشوری ورزش فوتسال توسط بانوان زرند اشاره كرد و گفت: در شهرستان زرند یك لیگ داریم و قصد داریم جام لیگ برتر شهرستان را رونمایی كنیم .
رئیس هیات فوتبال شهرستان زرند بیان كرد: توجه به امر ورزش می تواند جلوی بسیاری از معضلات اجتماعی را بگیرد لذا باید روی پایه ها سرمایه گذاری كرد اگر دانش آموزان از همین دوران به ورزش علاقه مند شوند جسمی نیرومند خواهند داشت .
جعفری گفت: امسال مسابقات فوتبال نونهالان شهرستان با حضور هفت تیم، مسابقات نوجوانان با حضور 6 تیم و مسابقات جوانان با حضور سه تیم برگزار شد ضمن اینكه اعزام دانش آموزان مدارس شهرستان به فستیوال استان را داشتیم.
وی افزود: همچنین حضور تیم فوتسال فولاد زرند در لیگ 2 كشوری را داریم كه تا به اینجا خوشبختانه مسیر موفقیت را طی كرده است.
زرند در 75 كیلومتری شمال كرمان قرار دارد .
7433 / 5054