اجتماع ميليوني عزاداران حسيني توطئه دشمنان را از بين برد

تبريز - ايرنا - امام جمعه بناب گفت: اجتماع عظيم و ميليوني عزاداران حسيني در اربعين امسال تلاش و محاسبات دشمنان براي كمرنگ كردن اين حماسه را از بين برد.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام مصطفي باقري بنابي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته بناب با اشاره به عظمت و شكوه راهپيمايي عاشقان امام حسين(ع) در اربعين حسيني(ع) افزود: اين حماسه عظيم و خودجوش از محاسبات بين المللي و سياسي خارج است.
وي اظهار داشت: اين اجتماع بزرگ 2 ملت موانع عظيم و تحركات و توطئه هاي دشمنان را خنثي كرده است.
امام جمعه بناب يادآوري كرد: دشمن براي اينكه اين ملت را از ادامه مسير نااميد كند، به جنگ رواني از طريق فضاي مجازي روي آورده است تا آنان را نسبت به مسئولان خود بي اعتماد كند.
حجت الاسلام باقري بنابي، ادامه داد: جمهوري اسلامي سراپا عزت و شرف را نصيب اين ملت كرده است و اين كشور اين ميزان عزت و عظمت را تاكنون به خود نديده بود.
وي با بيان اينكه امنيت و آسايش جمهوري اسلامي، اين كشور را در دنيا سرآمد و به يك ابرقدرت در منطقه تبديل كرده است، گفت: دشمنان اين نظام 40 سال است كه به خيال خود تلاش مي كنند جمهوري اسلامي را از سر راه بردارند.
خطيب جمعه بناب يادآوري كرد: همان طور كه اين ملت 8 سال جنگ تحميلي را با مقاومت و استقامت پشت سر گذاشته است، در بحث مسائل اقتصادي نيز مردم با مقاومت از اين امتحان سربلند بيرون خواهند آمد.
حجت الاسلام باقري بنابي با گراميداشت 13 آبان سالروز تسخير لانه جاسوسي آمريكا، روز دانش آموز و روز مبارزه با استكبار جهاني اظهار داشت: ملت ايران به كوري چشم دشمنان خود را براي برگزاري باشكوه جشن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي آماده مي كنند.
8023/518