آماده تامين گاز در روزهاي سرد سال هستيم

شيراز- ايرنا- مديرعامل شركت پالايش گاز پارسيان مستقر در شهرستان مُهر در جنوب استان فارس اعلام كرد كه اين واحد از آمادگي كامل براي توليد و تامين گاز طبيعي مورد نياز مشتركان در روزهاي سرد سال برخوردار است.

فرشيد ابدالي دهدزي روز جمعه در گفت و گو با ايرنا افزود: با پيش بيني هاي انجام شده درعمليات تعميرات اساسي و تأمين قطعات يدكي مورد نياز، آمادگي كامل براي توليد پايدار و حداكثري گاز در روزهاي سرد پيش رو را داريم.
وي با تشكر از همه كارگران و كاركنان اين شركت گفت: همه همكاران در واحدهاي عملياتي و ستادي با انجام كار گروهي كه از ويژگي هاي بارز كاركنان اين شركت است؛ با دانش فني و اتكاء به توان داخلي، فعاليت هاي جهادگونه و تلاش مضاعف مي كوشند هيچ توقف توليدي نداشته و در طول فصل سرد كه هم اكنون در نقاط شمالي و غربي كشور آغاز شده، خدمتگزار مردم شريف ميهن اسلامي و گرمابخش خانه هاي هموطنان عزيز باشند.
مديرعامل شركت پالايش گاز پارسيان ادامه داد: اميدوار هستيم در فصل سرد پيش رو نيز اين پالايشگاه همچون سالهاي گذشته به تبع شركت ملي گاز ايران با حداكثر ظرفيت در مدار توليد قرار داشته باشد و به رسالت مهم خود جامه عمل بپوشاند.
به گفته وي، پالايشگاه گاز پارسيان، ٤٦ درصد خوراك خود را از حوزه تابناك، ١١ درصد از حوزه وراوي و ٤٣ درصد نيز از حوزه هما- شانول دريافت و پس از فرآوري به خط چهارم سراسري پمپاژ مي كند.
ابدالي افزود: شركت پالايش گاز پارسيان دومين تأمين كننده گاز طبيعي و بزرگترين پالايشگاه گاز شيرين كشور است كه درشهرستان مهر در جنوب استان فارس واقع شده است.
شهرستان مُهر در 330 كيلومتري جنوب شيراز است.
9869/ 2027

سرخط اخبار استان‌ها