درمانگاه تامين اجتماعي عجب شير امسال بهره برداري مي شود

مراغه - ايرنا - فرماندار عجب شير گفت: درمانگاه تخصصي تامين اجتماعي شهرستان با 60 درصد پيشرفت فيزيكي تا پايان امسال به بهره برداري مي رسد.

به گزارش ايرنا، عادل اصغرپور روز يكشنبه در بازديد از اين درمانگاه افزود: با بهره برداري از اين درمانگاه تخصصي، تحولي اساسي در ارائه خدمات درماني به بيمه شدگان تامين اجتماعي ايجاد مي شود.
وي گفت: هشت هزار و 500 نفر بيمه شده اصلي با مجموع 24 هزار نفر افراد تحت پوشش در عجب شير وجود دارد از اين رو افتتاح اين درمانگاه مي تواند بسياري از نيازهاي شهرستان را پاسخگو باشد و از مراجعه آنها به تبريز و شهرهاي همجوار جلوگيري كند.
اصغرپور اظهار داشت: اين طرح سال گذشته و در زميني به مساحت دو هزار و 900 متر مربع از سوي وزير وقت تعاون، كار و رفاه اجتماعي كلنگ زني شده و تاكنون بيش از هشت ميليارد تومان براي آن هزينه شده است.
وي افزود: اين طرح در سه طبقه و شامل بخش هاي پزشكان عمومي، متخصص، داروخانه، آزمايشگاه، راديولوژي و دندانپزشكي مجهز خواهد بود.
وي با اشاره به اهتمام سازمان تامين‌ اجتماعي براي رفع مشكلات درماني بيمه ‌شدگان اين نهاد گفت: ارتقاء فضاي فيزيكي موجب تنوع خدمات و به تبع آن افزايش كيفيت و در نهايت رضايت بيمه ‌شدگان مي شود.
فرماندار عجب شير هدف از اين بازديد را بررسي موانع و مشكلات درمانگاه تامين اجتماعي شهرستان و بررسي راهكارهايي جهت تسريع در اتمام اين طرح عنوان كرد.
شهرستان عجب شير با حدود 71 هزار نفر جمعيت در 98 كيلومتري جنوب غربي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
3077/7485