تيم فوتبال مقاومت آستارا بر ملوان جوان رشت غلبه كرد

آستارا - ايرنا - تيم فوتبال مقاومت آستارا در پنجمين بازي خانگي خود در هفته دهم ليگ برتر بزرگسالان استان گيلان (جام گيل)، برابر ملوان جوان رشت با نتيجه يك بر صفر به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا اين مسابقه عصر شنبه در زمين ورزشي شهر چوبر تالش برگزار شد و گل تيم مقاومت آستارا را وحيد عاليزاده در دقيقه 56 به ثمر رساند و قضاوت ديدار بر عهده محمدرضا منصوري، حسن يوسفي صفت و پويان خشنود بود.
تيم فوتبال مقاومت آستارا براي حضور موفقيت آميز در ليگ برتر گيلان با هشت بازيكن از باشگاه تراكتورسازي تبريز قرارداد همكاري دارد و در بازي بعدي خود، ميزبان تيم سردار جنگل گوراب زرميخ خواهد بود.
مقاومت آستارا تاكنون در 10 بازي، هفت برد و سه مساوي داشته و با 24 امتياز و به علت تفاضل گل پايين بعد از دخانيات گيلان، در رده دوم جدول مسابقات فوتبال جام گيل ايستاده است.
در ديگر بازي انجام شده در هفته دهم مسابقات جام گيل، تيم شهرداري كلاچاي با نتيجه سه بر صفر برابر دخانيات گيلان شكست خورد و بازي تيم هاي سردار جنگل گوراب زرميخ با استقلال رشت، شاهين انزلي با شهرداري انزلي، شهرداري ماسال برابر شهرداري رضوانشهر و شهرداري كوچصفهان با ملوان ب انزلي، به دليل شرايط نامساعد جوي لغو شد.
14 تيم در مسابقات فوتبال جام گيل رقابت مي كنند.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشكار در اين شهرستان فعاليت مي كنند.
7105 / 7124/2007