شكست سنگین السد ، ابراهیمی 2 گل برای الاهلی زد

دوحه – ایرنا – تیم السد قطر كه سه شنبه هفته قبل بعد از شكست در مقابل تیم پرسپولیس ایران از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد ، امروز ( شنبه ) هم بازی خود در لیگ داخلی مقابل تیم الاهلی را با نتیجه سنگین 4 بر 1 واگذار كرد . دو گل تیم الاهلی را امید ابراهیمی به ثمر رساند.

به گزارش ایرنا ، در این بازی كه از هفته دهم لیگ ستارگان قطر در استادیوم ' حمد بن خلیفه ' برگزار شد تیم الاهلی موفق شد با گل های دقایق 5 و 62 امید ابراهیمی و دقایق 21 و 34 (پنالتی) عبدالرحمن فهمی و محمد مونتاری تیم السد را شكست دهد و اولین شكست فصل جدید را به این تیم تحمیل كند.
تنها گل تیم السد هم توسط بغداد بونجاح در دقیقه 52 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
امید ابراهیمی هافبك ایرانی تیم الاهلی در این بازی 90 دقیقه بازی كرد و حضور تاثیرگذاری در میدان داشت . ضربه او در دقیقه 61 به تیر افقی دروازه اصابت كرد اما یك دقیقه بعد با یك ضربه زیبا دروازه تیم السد را فتح كرد .
ابراهیمی با دو گلی كه در بازی امشب به ثمر رساند خود را در لیگ قطر سه گله كرد.
در این بازی محمد رضا خان زاده مدافع ملی پوش ایرانی تیم الاهلی هم 90 دقیقه برای این تیم بازی كرد .
الاهلی با این برد و كسب سه پیروزی متوالی 15 امتیازی شد و بالاتر از الغرافه در مكان پنجم جدول ایستاد و السد هم با دو بازی كمتر با 17 امتیاز بعد از تیم های الدحیل 22 امتیازی و الریان 18 امتیازی در مكان سوم جدول باقی ماند.
هفته دهم لیگ ستارگان قطر هفته خوبی برای بازیكنان ایرانی شاغل در این لیگ بود. دیشب تیم الغرافه هم در یك بازی كاملا برتر موفق به شكست 6 بر صفر تیم الخور شد . مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی تیم الغرافه در این بازی دو گل زد و یك پاس گل هم داد.
خاورم**1508

سرخط اخبار جهان