۳ آبان ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۴۹
کد خبر: 83078255
۰ نفر
مجلس كانادا از ناظري‌ ها تقدير كرد

تهران- ايرنا- پس از اجراي كنسرت «ناگفته» استاد شهرام ناظري و پسرش حافظ در كانادا، مجلس كانادا از ناظري‌ها تقدير كرد.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگي ايرنا، اجراي «ناگفته» يكشنبه 29 مهر (21 اكتبر) در سالن سه‌هزار و 500 نفري «سوني سنتر» همراه با تقدير مجلس كانادا برگزار شد.
در متن اين تقدير آمده بود: «از شما سپاسگزاري مي‌كنيم كه استعداد اسطوره‌اي و نبوغ هنري خود را با مردم تورنتو درميان گذاشتيد، بدانيد كه طرفدارهاي بسيار زيادي در اين‌جا داريد».
استاد ناظري، ضمن خوش‌آمد گويي به حضار از اين‌كه در كنسرت «ناگفته» شركت كردند تشكر كرد و گفت: بسيار سپاسگزاريم كه با سختي خودتان را به اين كنسرت رسانديد.
حافظ ناظري خالق اثر «ناگفته» نيز ضمن تشكر از همراهي مردم گفت: هدف اين كنسرت اين است كه فرهنگ شنيداري مردم را تغيير دهد، ما مي‌توانستيم قطعه‌هاي خاطره‌ انگيز انجام دهيم اما كار سخت را انتخاب كرديم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسيقي تاثير بگذاريم و از طريق موسيقي با جهان ارتباط برقرار كنيم.
حافظ ناظري با همراهي استاد ناظري و گروه بين‌المللي «ناگفته» چندي پيش تمرينات خود را در كشور كانادا آغاز و نخستين اجراي خود را 13 اكتبر (21 مهرماه) در اتاوا روي صحنه بردند. اين در حالي است كه 14 اكتبر (22 مهرماه) مونترال ميزبان حافظ ناظري و گروهش بود.
همچنين 21 اكتبر مصادف با 29 مهرماه اعضاي گروه به تورنتو سفر كردند؛ لازم به ذكر است 27 اكتبر (5 آبان‌ماه) كلگري و در نهايت 28 اكتبر (6 آبان‌ماه) ونكوور ميزبان فصل جديدي از ناگفته خواهد بود.
فراهنگ**9012** 9053

سرخط اخبار فرهنگ