اسامي بازيكنان تيم فوتبال دختران اعزامي به ميانمار اعلام شد

تهران - ايرنا - «كتايون خسرويار» سرمربي تيم فوتبال بانوان جوان ايران براي رقابتهاي مقدماتي قهرماني زير 19 سال آسيا اسامي 23بازيكن نهايي را اعلام كرد تا در كشور ميانمار به مصاف حريفان بروند.

به گزارش روز شنبه ايرنا از فدراسيون فوتبال، رقابتهاي مقدماتي فوتبال بانوان جوانان آسيا با حضور 25 تيم از 20 تا 28 اكتبر (28 مهرتا 6 آبان) برگزارمي شود و تيم اعزامي ايران در گروه F با تيم‌هاي ميانمار و لائوس هم گروه است.
اسامي بازيكنان اعزامي به اين شرح است:
ژاله بني طالبي از چهارمحال و بختياري، سيده هانيه خداپرستي، فاطمه اميري و فاطمه قاسمي از استان فارس، فاطمه شبان، مرضيه فيضي، گلنوش خسروي و زهرا غريب زاده از اصفهان، ثنا صادقي از كرمانشاه، سميرا محمدپور و فاطمه مخدومي از كردستان، شيوا سلمان پور و زهرا خدابخشي از مازندران، رقيه جلال نسب از خوزستان، فاطمه محمدي و هليا پيلتن از خراسان رضوي، مارال تركمان و مريم محمدي از البرز، مهديه محمودي نيا و زهرا عليزاده از كهگيلويه و بوير احمد، ويدا رعيت پرور، كيميا رعيت پرور و مليكا محمدي تهران.
تيم ايران پس از برگزاري اردوهاي مختلف و انجام ديدارهاي تداركاتي داخلي و خارجي فردا - يكشنبه تهران را به مقصد ميانمار ترك مي كند.
تيم فوتبال زنان ايران پس از كناره گيري فلسطين از اين رقابت ها به ترتيب روزهاي 2 و 6 آبان ماه به مصاف لائوس و ميانمار مي رود.
تيم هاي اول هر گروه به همراه دو تيم از بهترين تيم هاي دوم هر گروه به مرحله نهايي اين رقابت ها راه پيدا مي كنند تا مرحله نهايي اين مسابقات با حضور 8 تيم برگزار شود.
ورزشي**9029**1584