كتاب «قطعه مقدس» در تبريز منتشر شد

تبريز - ايرنا - كتاب «قطعه مقدس»اثر سعيد مبين، نويسنده جوان تبريزي، در قطع رقعي منتشر شد.

مبين روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اين كتاب دومين اثر بنده بوده و در يك هزار نسخه به چاپ رسيده و در نوشتن آن از فن سجع استفاده شده است.
سعيد مبين شهير، با بيان اينكه موضوعات كلي اين كتاب در باب فلسفه و ادب است، افزود: اين كتاب در 23 فصل به همراه پيوست ها در زمينه مسايل آينده بشر و از بين رفتن ارزش هاي تمدن بشري نوشته شده است.
وي اظهار داشت: ظاهر مطالب اين كتاب داراي صنعت نثر بوده ولي در باطن از شعر نو ( موج نو) تبعيت مي كند و داراي سبك نمادگرايي جادويي است.
نويسنده كتاب «قطعه مقدس» با اشاره به اينكه براي نوشتن اين كتاب حدود 4 ماه زمان صرف كرده ام، يادآوري كرد: هزينه اوليه چاپ اين كتاب حدود 70 ميليون ريال است.
مبين شهير، انگيزه خود از روي آوردن به نوشتن كتاب را بيان مشكلات موجود جامعه و بيان احساس دروني در قالب كتاب اعلام كرد و ادامه داد: هزينه بالاي چاپ كتاب، قيمت پايين كتاب در جامعه و طولاني بودن روند صدور مجوز چاپ از مشكلات حوزه نشر است.
وي با اشاره به اينكه كتاب اول خود به نام « پايان نامه » را نيز در يك هزار جلد و در موضوع پايان دنيا نوشته است، گفت: از كلاس دوم دبستان به نويسندگي علاقه مند شدم و از كلاس اول راهنمايي نوشتن شعر و مطلب را آغاز كردم.
مبين شهير با قدرداني از حمايت هاي مادي و معنوي خانواده خود، نهادهاي فرهنگي و دولتي خواستار حمايت بيشتر آن ها از فعالان حوزه چاپ و نشر شد.
مبين شهير متولد سال 1378 بوده و هم اكنون دانشجوي جامعه شناسي دانشگاه تبريز است.
8023/518