بانوان آستارا در مسابقات استاني كيوكوشين كاراته درخشيدند

آستارا - ايرنا - رئيس هيات كاراته آستارا از درخشش بانوان اين شهرستان در چهارمين دوره مسابقات كيوكوشين كاراته استان گيلان خبر داد.

غفور نصيري روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: 24 ورزشكار از آستارا در رده هاي سني نونهالان، نوجوانان و جوانان به مربيگري پريسا گلگير در اين مسابقات شركت كرده بودند كه در نهايت 6 مدال طلا، هفت نقره و 11 برنز كسب كردند.
وي اضافه كرد: اين مسابقات با شركت بيش از يكصد ورزشكار در قالب هشت تيم، روز گذشته در سالن ورزشي منطقه سرچور املش برگزار شد.
تيم كيوكوشين كاراته بانوان آستارا در اين مسابقات در بخش كميته يا مبارزه به مقام نخست و در بخش كاتا به مقام سوم دست يافت و خوشبختانه اين شهرستان استعدادهاي درخشاني در رشته كاراته دارد.

** همايش بزرگ پياده روي خانوادگي در آستارا برگزار مي شود
بر اساس گزارش ديگري از خبرنگار ايرنا وحيد خاصي پور رئيس اداره ورزش و جوانان آستارا روز شنبه گفت: همايش هاي پياده روي خانوادگي در اين شهرستان سابقه زيادي دارد و اين برنامه فرهنگي ورزشي همواره با استقبال چشمگير مردان و زنان آستارايي همراه شده است.
وي افزود: بيست و يكمين همايش پياده روي خانوادگي روز جمعه 27 مهرماه بمناسبت هفته تربيت بدني برگزار خواهد شد و با قرعه كشي و اهداي جوايز نفيس همراه خواهد بود.
وي با اشاره به اينكه اين همايش با مشاركت هيات ورزش هاي همگاني استان گيلان و آستارا برگزار مي شود، بيان كرد: شركت كنندگان پس از پياده روي در مسيرهاي مربوط به خيابان هاي فارابي، ملت، امام خميني (ره) در محل سالن ورزشي انقلاب براي اجراي آئين قرعه كشي حضور پيدا خواهند كرد.
شهرستان آستارا در منتهي اليه غرب استان گيلان واقع شده است و سه هزار و 500 ورزشكار در قالب 35 هيات ورزشي در آن فعاليت مي كنند.
7105 / 7124 /6030