توهين به پيشكسوتان نكته سياه بازي شاهين و اكسين بود

بوشهر-ايرنا-مديرعامل تيم فوتبال شاهين شهرداري بوشهر گفت: توهين به بزرگان و پيشكسوتان اين تيم نكته سياه بازي شاهين و اكسين البرز بود.

به گزارش ايرنا، حسين باستين روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: بعد از بازي شاهد اتفاق ناخوشايند توهين به بزرگان و پيشكسوتان باشگاه بوديم كه اين موضوع را به هيچ عنوان بر نمي تابيم و با اين مسئله بطور جدي برخورد مي شود.
وي اظهارداشت: امثال پوربهي، گزي، كامياب، عبداله زاده و غيره از بزرگان باشگاه هستند كه احترام آنها براي همگان واجب است و اجازه نمي دهيم افرادي با شخصيت آنها بازي كنند.
باستين اضافه كرد : توهين به اين بزرگان رو توهين به خود فرض كرده و با عاملان آن برخورد جدي مي شود.
مديرعامل باشگاه شاهين شهرداري بوشهر گفت : شاهين براي ما عشق است و خدمت به آن عاشقانه و در اين مسير اجازه توهين به هيچ كس داده نخواهد شد.
وي در ارتباط با بازي تيم هاي شاهين و اكسين نيز گفت: با درايت كادر فني، تلاش بازيكنان و حمايت همه جانبه هواداران موفق شديم تيم مدعي اكسين را با شكست روبرو كنيم كه اين پيروزي دلچسب را به همه شاهيني ها تبريك عرض مي كنم.
شاهين بوشهر پس از برد يك بر صفر در برابر اكسين البرز در پنجشنبه شب اكنون با 12 امتياز در رده سوم جدول ليگ دسته يك فوتبال كشور قرار دارد.
7212/6045