سیامند رحمان: توانایی شكستن ركورد جهانی را داشتم

جاكارتا - ایرنا - قوی ترین مرد بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی گفت : توانایی شكستن ركورد جهان را در جریان این دوره از بازی های آسیایی داشته اما به صلاحدید مربیانش این كار را نكرده است

به گزارش روز جمعه خبرنگار اعزامی ایرنا از جاكارتا ، سیامند رحمان بعد از كسب مدال طلای دسته فوق سنگین رقابت های پاراوزنه برداری با ابراز خرسندی از كسب مدال طلا و شكستن ركورد بازی های آسیایی ، افزود: تمام تمركزم را روی موفقیت در پارالمپیك 2020 توكیو است و امیدوارم آنجا بتوانم یك ركورد تاریخی و ماندگار ثبت كنم .
قوی ترین پاراوزنه بردار بازی های پاراآسیایی جاكارتا در خصوص مخالفت مربیانش با زدن وزنه بالاتر و شكستن ركورد جهانی گفت: همیشه به خواست و تصمیمات كادر فنی احترام گذاشته ام و شاید اصلا ضرورتی برای شكستن این ركورد در جاكارتا وجود نداشت .
وی ادامه داد: خیلی اماده تر از پارالمپیك 2016 ریو هستم اما كادر فنی صلاح ندید وزنه بیشتری بزنم و من مطابق تصمیم آنان رفتار می كنم .
رحمان در خصوص اینكه در حال حاضر می تواند چه وزنه ای را بزند، با خنده گفت: این محرمانه است اما توانایی ثبت ركورد بالاتری از پارالمپیك ریو را دارم.
سومین دوره بازی های پاراآسیایی جاكارتا 26 مهرماه به كار خود پایان خواهد داد.
كاروان ورزشی ایران در پاراآسیایی جاكارتا تااین لحظه 135 مدال كسب كرده است كه 31 مدال آن را امروز در رشته های شنا ، پاراوزنه برداری ، پارادوومیدانی ، گلبال ، دوچرخه سواری و شطرنج كسب كرده است.
**1828 **2052