۲۰ مهر ۱۳۹۷،‏ ۸:۲۴
کد خبر: 83062954
T T
۰ نفر
توسعه بدون امنيت ميسر نيست

خرم آباد- ايرنا- فرماندار سلسله گفت: توسعه اقتصادي، فرهنگي و حتي سياسي در بستر امنيت ميسر است، اگر امنيت در شهري وجود نداشته باشد توسعه ميسر نيست.

به گزارش خبرنگار ايرنا، شريف خسروي پنجشنبه شب در ديدار با فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي شهرستان به مناسبت هفته نيروي انتظامي، اظهار داشت: خوشبختانه امنيت خوبي در شهرستان حاكم است و ايجاد اين فضاي وحدت و همدلي به واسطه زحمات نيروي انتظامي ميسر شده است.
وي با بيان اينكه هفته نيروي انتظامي صرفا يك يادآوري است، عنوان كرد: بايد پدافند غيرعامل را در همه ابعاد شهرستان اجرايي كنيم تا به حداقل حضور نيروي انتظامي نياز باشد.
خسروي با اشاره به اينكه قانون و دولت براي نيروهايي كه بايد حافظ امنيت باشند اقتدار ايجاد كرده است، افزود: حضور شما در جامعه اطمينان و آرامش بخش است بنابراين شما نيز بايد با حضور به موقع خود اين اطمينان را كه سرمايه بزرگي است وسعت ببخشيد.
وي با اشاره به وجود برخي آسيب هاي اجتماعي در جامعه گفت: در حوزه مسائل ترافيكي براي ايجاد نظم بخشي به جامعه لازم است كه آموزش هاي ترافيكي به مدارس و مهدكودك ها داده شود.
فرمانده انتظامي سلسله نيز با بيان اينكه مقوله امنيت اجتماعي است، اظهار داشت: مردم توليدكننده امنيت و نيروي انتظامي حافظ آن است.
سرهنگ فضل الله منصوري با بيان اينكه انتظار داريم همكاري و مساعدت هايي كه از قبل در شهرستان وجود داشته استمرار داشته باشد، افزود: خوشبختانه به واسطه تلاش نيروي هاي نظامي و انتظامي ، اعضاي شوراي تامين و اداري و آحاد مردم امنيت قابل قبول و رضايت بخشي در شهرستان برقرار است.
/6060/7265

سرخط اخبار استان‌ها