۱۹ مهر ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۲۴
کد خبر: 83062312
۰ نفر
ملت ایران به كسی باج نمی دهد

شهرری- ایرنا- رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: مردم ایران، انقلاب اسلامی را به تاسی از مكتب عاشورایی به پیروزی رساندند و چنین ملتی زیر بار زور هیچ ابرقدرتی نمی رود و به كسی باج نمی دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدباقر روحانی فر روز پنجشنبه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مراسم تجدید میثاق فرماندهان و كاركنان ناجا با امام خمینی(ره) در حرم مطهر اظهار داشت: پلیس تربیت شده مكتب امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، پلیسی معنویت مدار، متدین و مقتدر است.
وی عنوان كرد: شرایط و ویژگی های امام خمینی (ره) به گونه ای بود كه ایشان را در طراز انسانی اسلامی و برجسته می شناختند.
رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامی ایران با شعار استقلال و آزادی كه برگرفته از نهضت عاشورا و رهبری امام خمینی (ره)،به پیروزی رسید.
وی با اشاره به شعار مكتب عاشورایی 'هیهات من الذله' تصریح كرد: ملت ایران نهضت عاشورا را با جان و دل پذیرفته اند و در عمل نیز این موضوع را به جهانیان اثبات كرده اند.
حجت الاسلام روحانی فر افزود: ملت ایران با هوشیاری و انتخاب درونی خود انقلاب اسلامی را پذیرفته اند و هرگز در مقابل تهدیدات كوتاه نمی آیند.
وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی خواب خوش دیده اند و با خیال خام در رویای خود پایان انقلاب را ترسیم كرده اند در حالیكه این آرزو را به گور خواهند برد.
رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی یادآور شد: خلاف تمام توطئه هایی كه دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی به كار بستند، تمام دسیسه های آنان خنثی شد و شكست خورد.
وی به شاخصه مهم و اساسی تداوم راه امام راحل اشاره كرد و گفت: امام خمینی (ره) بین اسلام آمریكایی و اسلام حقیقی فاصله انداخت و این موضوع از نكات برای تداوم راه امام راحل است.
حجت الاسلام روحانی فر با بیان اینكه توجه به مردم و جایگاه و نقش آنها از دیگر شاخصه های مهم در راستای تداوم راه بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی به شمار می رود، افزود: مطالبه جدی امروز مقام معظم رهبری و جریان های انقلابی، رسیدگی به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم است.
وی تاكید كرد: پلیس مرزبانی مقتدرانه از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی محافظت می كند و اجازه هیچ گونه تعدی در مرزها را به احدی نمی دهد.
به گزارش ایرنا، مراسم تجدید میثاق فرماندهان و كاركنان ناجا امروز پنجشنبه با حضور سردار اسكندر مومنی جانشین فرمانده ناجا، سردار محسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا، سردار مسعود زاهدیان فر رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، سردار احمد دولتخواه معاون فاوا ناجا، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا، سردار رهام بخش حبیبی معاون هماهنگ كننده مرزبانی ناجا، سردارمحمد زارعی معاون نیروی انسانی ناجا، حجت الاسلام محمد باقر روحانی فر رئیس عقیدتی و سیاسی مرزبانی ناجا و جمعی از سرداران، مدیران كل و كاركنان این نیرو به مناسبت هفته نیروی انتظامی در حرم امام راحل برگزار شد.
شركت كنندگان در این مراسم معنوی با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار كبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق كردند.
لازم به ذكر است: فرماندهان و كاركنان ناجا پس از ادای احترام به امام راحل با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای نیروی انتظامی ادای احترام كردند.
از سیزدهم تا نوزدهم مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده و شعار امسال این نیرو «پلیس مقتدر، امین مردم» است.
1970 / 1539