حجت الاسلام كریمی تبار نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام شد

تهران - ایرنا - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حكمی حجت الاسلام الله نور كریمی تبار را به ‌عنوان نماینده‌ ولی ‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهر ایلام منصوب كردند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، متن حكم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ الله نور كریمی تبار دامت ‌افاضاته
در پی استعفای جناب حجت‌الاسلام آقای لطفی دامت توفیقاته از امامت جمعه‌ ایلام، با قدردانی و تشكر از خدمات چندین ساله‌ ایشان، جنابعالی را كه از میان مردم مؤمن و وفادار آن استان برخاسته و مدتها به خدمت در آن سامان اشتغال داشته و بحمدالله از صلاحیت لازم برخوردار می باشید، به امامت جمعه و نمایندگی خود منصوب می كنم.
مردم عزیز آن استان مرزی، دورانهای دشواری را در سالهای دفاع مقدس و پس از آن گذرانیده و با همه‌ مشكلات، وفاداری خود به نظام اسلامی را حقاً به اثبات رسانیده‌اند. اكنون جنابعالی در میان این مردم بزرگوار و فداكار به قبول وظیفه‌ سنگینی مفتخر گشته‌اید. انتظار می رود با همه توان در خدمتگزاری به آنان كوشیده و با تقویت مجموعه‌های دلسوز و انقلابی به مجاهدات فكری و عملی در زمینه‌های گوناگون مدد رسانید. ارتباط نزدیك و صمیمی با جوانان و سلوك مردمی با همگان و بهره‌گیری از نخبگان و دانشگاهیان را توصیه می كنم و مزید توفیقات الهی را برای جنابعالی مسألت می نمایم.
سیدعلی خامنه‌ای
17 مهرماه 1397»
سیام**9314**1535