10 تن گوشت براي تنظيم بازار در آستارا توزيع شد

آستارا - ايرنا - رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا گفت: شش تن گوشت منجمد مرغ و چهار تن گوشت گوسفند براي تنظيم بازار در اين شهرستان توزيع شد و فروشگاه ها و قصابان، با توجه به قيمت هاي مصوب از گرانفروشي خودداري كنند.

محسن آهني روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: قيمت هر كيلوگرم گوشت مرغ توزيع شده 68 هزار ريال و گوشت منجمد گوسفند 290 هزار ريال بود و نظارت بر واحدهاي عرضه كننده مايحتاج مردم ادامه دارد.
وي بيان كرد: توزيع گوشت موجب ايجاد رقابت سالم بين واحدهاي صنفي و كنترل قيمت ها مي شود و در صورت احساس كمبود هر نوع كالاي مورد نياز مردم، به سرعت به تامين آن اقدام خواهد شد.
وي ادامه داد: دولت براي تامين كالاهاي اساسي مردم مشكلي ندارد و نظارت بر قيمت غلات، مواد پروتئيني، شوينده ها، روغن، حبوبات، لوازم خانگي برقي و قطعات خودرو با هدف مقابله با افزايش قيمت ها و احتكار آنها صورت مي گيرد.
آهني از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادي، مراتب را با شماره تلفن 124 به اداره صنعت، معدن و تجارت يا با شماره ثابت 01344819767 به واحد بازرسي اتاق اصناف گزارش دهند.
شهرستان آستار با 91 هزار نفر جمعيت و با حدود پنج هزار واحد تجاري كه اغلب در بازارچه ساحلي آن متمركز شده، در غرب استان گيلان واقع است.
7105 / 7124