۱۸ مهر ۱۳۹۷،‏ ۱۰:۰۱
کد خبر: 83060856
۰ نفر
9 محور ارتباطی مسدود است

تهران- ایرنا- مركز مدیریت راههای كشور با اعلام مسدود بودن 9 محور ارتباطی به دلیل شرایط آب و هوایی، محدودیت های ترافیكی در تعطیلات پایان این هفته را اعلام كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی شمشك - دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی كافی مسدود خواهد بود.
محور ایلام - اسلام آباد غرب واقع در استان ایلام، به دلیل رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه و محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان، از پنجم مهر تا اطلاع بعدی، به دلیل ریزش كوه مسدود است.
محور رامسر - سلیمان آباد، واقع در استان های مازندران و فومن - قعله رودخان واقع در استان گیلان، و املش - اطاقور واقع در استان گیلان به دلیل نبود ایمنی كافی مسدود است.
كمربندی نوشهر - چالوس، واقع در استان مازندران، تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی و جلفا - تبریز محدوده گردنه دره دیز، واقع در استان آذربایجان شرقی، تا اطلاع بعدی به دلیل ریزش كوه مسدود شده است.

** محدودیت های ترافیكی پایان هفته
تردد موتورسیكلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 18 مهرماه تا ساعت 6 روز شنبه 21 مهرماه از محورهای كرج - چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعكس ممنوع است، اما رفت و آمد موتورسیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده، منعی ندارد.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته به سمت مرزن آباد در محور كندوان ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت كرج بصورت یكطرفه انجام می گیرد.
همچنین تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از محور كرج - چالوس و بالعكس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع است.
تردد كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 18 مهرماه جاری و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.
علاوه بر این مركز مدیریت راه های كشور اعلام كرد: حجم تردد در جاده های كشور در 24 ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن سه دهم درصد كاهش داشت.
حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از كل تردد ثبت شده در 24 ساعت گذشته معادل 16.3 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و كمترین تردد، بین ساعات سه تا چهار صبح بود.
هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های كشور عدد 141 را به شماره 1000141پیامك كنند و یا با شماره‌های تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.
اقتصام**1108*2025

سرخط اخبار اقتصاد