نتايج رقابت هاي فوتبال بزرگسالان و نوجوانان گيلان

آستارا - ايرنا - تيم فوتبال مقاومت آستارا در چهارمين بازي خانگي خود در هفته نهم ليگ برتر بزرگسالان استان گيلان (جام گيل) برابر شهرداري بندر انزلي با نتيجه يك بر صفر به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا اين مسابقه عصر سه شنبه در زمين ورزشي شهر چوبر تالش برگزار شد و تيم مقاومت آستارا با تك گل خود در نيمه اول بازي به پيروزي رسيد و شهرداري انزلي با وجود بازي هجومي در برخي دقايق، نتوانست دروازه تيم ميزبان را باز كند.
گل تيم مقاومت آستارا را جواد صفري در دقيقه 25 به ثمر رساند و قضاوت ديدار بر عهده علي محمدي پور، مرتضي كاظميان و سجاد علوي بود.
تيم فوتبال مقاومت آستارا براي حضور موفقيت آميز در ليگ برتر گيلان با هشت بازيكن از باشگاه تراكتورسازي تبريز قرارداد همكاري بسته و در بازي بعدي خود، ميهمان دخانيات گيلان خواهد بود.
تيم مقاومت اين شهرستان تاكنون از هشت بازي، شش برد و دو مساوي كسب كرده و با 20 امتياز در رده نخست جدول مسابقات فوتبال جام گيل قرار دارد.
14 تيم در مسابقات فوتبال ليگ برتر بزرگسالان گيلان (جام گيل) رقابت مي كنند.
بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان قرار دارد و سه هزار و 500 ورزشكار در اين شهرستان فعاليت مي كنند.

** فراز لاهيجان همچنان صدرنشين ليگ برتر نوجوانان استان
به گزارش خبرنگار ايرنا در ادامه رقابت هاي فوتبال ليگ برتر نوجوانان استان گيلان تيم دخانيات رشت عصر سه شنبه از هفته نهم اين مسابقات با نتيجه سه بر يك برابر وحدت ماسال به برتري دست يافت تا همچنان يكي از تيم هاي صدر جدولي اين رقابت ها باشد؛ در اين مسابقه دخانيات رشت با به ثمر رساندن سه گل و دريافت فقط يك گل، به برتري رسيد و هر سه امتياز اين بازي را كسب كرد.
همچنين در ديگر بازي هاي برگزار شده از هفته نهم رقابت هاي فوتبال ليگ نوجوانان استان گيلان، شهرداري خمام با نتيجه دو بر يك مغلوب پرسپوليس رشت شد و سپيدرود رشت با نتيجه سه بر دو اتحاد آبكنار بندرانزلي را مغلوب كرد. در ديگر بازي اين هفته قرار بود شهرداري رشت و خزر لنگرود به مصاف هم بروند كه به دليل حاضر نشدن تيم خزر لنگرود، نتيجه اين بازي سه بر صفر به سود شهرداري رشت اعلام شد.
اما در آخرين بازي هفته نهم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر نوجوانان گيلان ، تيم هاي فراز لاهيجان و آينده سازان سياهكل رو در روي هم قرار گرفتند كه در نهايت تيم فراز با نتيجه يك بر صفر حريفش را شكست داد .
در جدول رده بندي اين رقابت ها و تا پايان هفته نهم ، فراز لاهيجان با 22 امتياز از هشت مسابقه در صدر جدول قرار دارد، شهرداري رشت با 18 امتياز دوم است، دخانيات و سپيدرود رشت نيز به ترتيب در مكان هاي سوم و چهارم قرار دارند.
در رقابت هاي فوتبال ليگ برتر نوجوانان استان گيلان ، 11 تيم در يك گروه به صورت دوره اي و رفت و برگشت با هم به رقابت مي پردازند.
7285 /7105/ 7124 / 2007