نیروی انتظامی با تمام وجود، پشتیبان آمران به معروف است

اصفهان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی با همه وجود و با افتخار تمام در عرصه امر به معروف و نهی از منكر فعالیت می كند و از آمران به معروف و ناهیان از منكر پشتیبانی می كند.

به گزارش ایرنا، سردار 'مهدی معصوم بیگی' روز دوشنبه در همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منكر استان اصفهان افزود: نیروی انتظامی فعالیت در زمینه امر به معروف و نهی از منكر را نه تنها به سبب ماموریت ذاتی خود، بلكه بدلیل اعتقاد و نگاه دینی و ارزشی و تاثیر آن بر سلامت و امنیت جامعه انجام می دهد.
وی افزود: در حوزه امر به معروف و نهی از منكر باید كارهای زیادی انجام دهیم و هماهنگ و هم افزا باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی اصفهان بااشاره به اینكه فلسفه محوری قیام اباعبدالله الحسین (ع) امر به معروف و نهی از منكر است، گفت: جایگاه امر به معروف و نهی از منكر در جامعه اسلامی رفیع، بی بدیل و ممتاز است.
وی افزود: امنیت جامعه بدون امر به معروف و نهی از منكر محقق نمی شود و بدون تردید، امنیت پایدار در گرو اجرای این فریضه الهی در جامعه اسلامی است.
معصوم بیگی با اشاره به اینكه هیچ فریضه ای را نمی توان جایگزین امر به معروف و نهی از منكر در جامعه كرد، اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منكر اكسیر سلامت جامعه محسوب می شود.
وی با بیان اینكه جامعه اسلامی از اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منكر استقبال می كند، گفت: امروز هیچ ضرورتی به اندازه ضرورت احیای امر به معروف و نهی از منكر وجود ندارد.
فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به این كه بخشی از كم كاری ما در این زمینه ناشی از غفلت است، تصریح كرد: برگزاری اینگونه همایش ها از بروز تغافل مردم و مسوولان نسبت به امر به معروف و نهی از منكر در جامعه جلوگیری می كند.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان نیز در این نشست بر ضرورت ترویج پیام امر به معروف و نهی از منكر بعنوان مهمترین پیام نهضت عاشورا در بین نسل های مختلف جامعه تاكید كرد.
به گزارش ایرنا، همایش طلایه داران با موضوع نقش امر به معروف و نهی از منكر در آرامش و امنیت جامعه با حضور طلایه داران امر به معروف و نهی از منكر استان اصفهان برگزار شد.
در این همایش كه با شعار 'همه مسئولیم' در تالار اجتماعات اداره كل راه و شهرسازی اصفهان برگزار شد، از فعالان امر به معروف و نهی از منكر استان تجلیل بعمل آمد.

7150 /6027