اعتماد مردم بزرگترين سرمايه نيروي انتظامي است

آستارا - ايرنا - فرماندار آستارا گفت: نيروي انتظامي، داراي مسئوليت و ماموريت هاي فراگير است و اعتماد مردم بزرگترين سرمايه و اعتبار آن به شمار مي رود.

گزارش روابط عمومي فرمانداري آستارا به ايرنا حاكيست؛ يونس رنجكش غروب يكشنبه به مناسبت هفته نيروي انتظامي در نشست با پرسنل نيروي انتظامي و هنگ مرزي در فرمانداري اين شهرستان افزود: تلاش در عرصه ماموريت هاي نيروي انتظامي بايد زمينه امنيت پايدار را در جامعه فراهم كند و خوشبختانه اين احساس مسئوليت مشاهده مي شود.
وي بيان كرد: آستارا به دليل شرايط جغرافيايي و مرزي از هنگ مرزي و نيروي انتظامي به عنوان دو ظرفيت موثر در تامين امنيت برخوردار است و كاركردها و پشتيباني هاي آنان، فضاي خوبي را در اين شهرستان ايجاد كرده است.
وي ادامه داد: امنيت مرزهاي ايران اسلامي نعمت بزرگي است و اين دستاورد ارزشمند در برابر ناامني بسياري از كشورهاي منطقه، به معناي حقيقي بروز پيدا كرده است.
رنجكش افزود: كاهش برخي جرايم در آستارا نتيجه تلاش هاي شبانه روزي نيروي انتظامي است و اهميت مشاركت هاي مردمي و سهم شهروندان در ارتقاي امنيت، غير قابل انكار است.
فرماندار آستارا بيان كرد: نيروي انتظامي با احترام به حقوق اجتماعي، قانون مداري و با مشاركت شهروندان خدمات فراواني ارائه كرده و در اين مسير موفق بوده است.
13 تا 19 مهرماه هفته نيروي انتظامي است.
شهرستان مرزي بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در غرب استان گيلان و همسايگي جمهوري آذربايجان واقع است.
7105 / 7124/2007