۱۵ مهر ۱۳۹۷،‏ ۱۱:۰۱
کد خبر: 83057023
۰ نفر
تساوي مردان گلباليست ايران مقابل ژاپن

جاكارتا - ايرنا- تيم گلبال مردان ايران در نخستين ديدار خود در بازي‌هاي پاراآسيايي 2018 كه به ميزباني كشور اندونزي در حال پيگيري است، مقابل تيم ژاپن به تساوي رسيد.

به گزارش خبرنگاراعزامي ايرنا، تيم ملي گلبال ايران امروز (يكشنبه) در ادامه بازيهاي پاراآسيايي كه ميزباني شهرجاكارتا و در سالن بالاي كارتيني در حال پيگيري است، مقابل تيم ژاپن به تساوي 5 بر 5 رسيد.
بانوان گلبال ايران نيز با همين نتيجه مقابل تايلند متوقف شده بودند.
تيم ملي مردان گلبال ايران فردا - دوشنبه به مصاف اندونزي خواهد رفت.
«محمد ابراهيم‌زاده مطلق» مربي تيم گلبان ايران درباره اين ديدار گفت: ژاپني‌ها در همه رشته ها خودشان را براي ميزباني المپيك و پارالمپيك در سال 2020 آماده مي كنند كه سبب شد بازي سختي مقابل آنها داشته باشيم.
وي گفت: در دوره قبل مقابل ژاپن 3 بر يك عقب افتاديم، اما با تلاش بازيكنان نتيجه را تغيير داديم و در نهايت 4 بر 3 پيروز شديم. در اين دوره نيز با دو گل عقب افتاديم، ولي در فاصله پنج ثانيه مانده به پايان بازي كار را به تساوي رسانديم.
مربي تيم ملي گلبال خاطرنشان كرد: در گروه ايران تيم هاي چين و كره جنوبي حضور دارند كه قدرتمند هستند. البته گروه ما سخت‌تر از گروه دوم مسابقات است، ولي در مجموع اميدوارم نتيجه تلاش هاي خود را در اين دوره از رقابت ها بگيريم.
سومين دوره بازيهاي پارآسيايي 2018 از 14 تا 21 مهرماه با حضور 2 هزار و 880 ورزشكار از 41 كشور در 18رشته ورزشي مي شود.
كاروان اعزامي ايران با 209 ورزشكار و در 13 رشته ورزشي در اين دوره از رقابت ها حضور دارد.
ورزشي**2052**9029**1584

سرخط اخبار ورزش