اجازه سوء استفاده اقتصادي به كسي نمي دهيم

شهركرد - ايرنا - استاندار چهارمحال و بختياري، حمايت از سرمايه گذاران را از مهمترين برنامه هاي امسال استان دانست و در عين حال گفت: اجازه سوء استفاده و فرصت طلبي اقتصادي را به هيچ كس نمي دهيم.

به گزارش ايرنا، اقبال عباسي عصر شنبه در كارگروه ستاد تسهيل و رفع مانع توليد استان افزود: مديران دستگاه هاي اجرايي و يا نظارتي مصوبات قانوني كارگروه اين ستاد را با جديت پيگيري كنند و براي تحقق آن همكاري لازم را داشته باشند.
وي ادامه داد: تمامي مسئولان و دست اندركاران موظفند به استناد قانون از بخش توليد و حمايت از آن كمك كنند.
عباسي، حفظ وضع موجود اشتغال و تكميل ظرفيت توليد كارخانجات را مهمترين اولويت مسئولان دانست.
استاندار چهارمحال و بختياري تاكيد كرد: براي رفع مشكلات احتمالي حوزه حمل و نقل بار مكاتبات لازم با رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل صورت گيرد.
وي افزود: براي پيگيري و اعلام نتيجه مصوبات كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد، يك گروه رصد تشكيل و فعال شود و اين گروه در هر جلسه مصوبات جلسات قبل، ميزان تحقق و يا چرايي محقق نشدن برخي مصوبات را به صورت كارشناسي و دقيق اعلام كند.
عباسي يادآور شد: تمامي دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري موظفند تا نيازهاي خود را از توليدات داخل استان با رعايت كيفيت و قيمت تهيه كنند.
نماينده مردم شهرستان هاي شهركرد، سامان و بن در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: برگزاري مستمر نشست هاي كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد باعث كاهش مشكلات توليد و تسريع در رفع آن مي شود.
اردشير نوريان تاكيد كرد: تصميمات اخذ شده در كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد در حد قانون و لازم الاجراست.
وي افزود: اين تصميمات مي تواند در شرايط كنوني بازار ارز و نوسانات ناشي از آن، مشكلات واحدهاي توليدي را به كمترين ميزان ممكن برساند.
نوريان تصريح كرد: براي پيشبرد امور اقتصادي چهارمحال و بختياري و رونق آن، استفاده و بهره گيري از تمامي ظرفيت هاي موجود در استان ضروري است.
وي يادآور شد: دوري از حاشيه سازي ها، جلوگيري از سليقه محوري و حركت بر مبناي قانون مي تواند در كاهش مشكلات و رونق بخش توليد اثرگذار باشد.
73/62/6021