امتیاز فرهنگ قرآن در مقایسه با دموكراسی غربی، حكومت برای مردم است

كرمان - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: امتیاز فرهنگ قرآن در مقایسه با دموكراسی غربی در اختصاص حكومت برای مردم است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی عصر شنبه در نشست فوق العاده شورای اداری كرمان و آیین تكریم و معارفه مدیركل سابق و جدید اطلاعات این استان با تقدیر از تلاش های مسئولان كرمان بویژه شورای تامین در ارتقای امنیت و آسایش مردم افزود: توفیق خدمتگزاری به مردم ایران اسلامی افتخاری سترگ برای مسئولان است.
وی با بیان اینكه حفظ كرامت، خمیرمایه عزت انسان است تصریح كرد: مسئولان باید با خدمت بی منت از این فرصت برای گره گشایی از مشكلات مردم و ارتقا جایگاه معنوی خود استفاده كنند.
وزیر اطلاعات، تامین امنیت را حق آحاد جامعه و اجرای عدالت را موجب پایداری حق و مایوس شدن دشمنان دانست و افزود: مسئولان نظام اسلامی باید در چارچوب شرع، قانون و اخلاق به مردم خدمت رسانی كنند تا موجبات رضایتمندی آنان فراهم شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش های مدیركل سابق اطلاعات استان كرمان در پنج سال گذشته اشاره كرد و گفت: در این مدت مجموعه تلاش های انجام شده موجب همدلی و همیاری همه بخش ها و ارتقای امنیت پایدار در این استان شده است.
علوی از عملكرد مدیركل سابق اطلاعات استان كرمان تقدیر و مدیركل جدید را به عنوان فردی فكور و شایسته معرفی كرد و از مسئولان این استان خواست، همدلی و همكاری سابق را با مدیركل جدید نیز داشته باشند.
وزیر اطلاعات در ادامه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمان با وی دیدار و گفت و گو كرد.
3029/7440/1772