لیورپول با قبول شكست برابر چلسی حذف شد

تهران-ایرنا- بازیكنان تیم لیورپول در مرحله سوم رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس چهارشنبه شب با قبول شكست مقابل تیم چلسی از گردونه این رقابت ها كنار رفتند.

به گزارش ایرنا؛ در این دیدار كه ورزشگاه «آنفیلد» برگزار شد شاگردان«یورگن كلوپ» با نتیجه 2 بر یك مغلوب شاگردان« ساری» شدند و با جام اتحادیه خداحافظی كردند.
ابتدا « دانیل استوریج» دردقیقه 58برای تیم لیورپول گلزنی و تیمش را پیش انداخت اما درادامه با گلزنی «امرسون پالمیری» دردقیقه 79 و «ادن هازارد» دردقیقه 85 برای تیم چلسی این تیم بازی باخته را با برد و راهی مرحله بعدی این مسابقات شد.
دو تیم با چند تغییر در تركیب اصلی خود بازی را شروع كردند، كلوپ «فرمینیو» و «صلاح » را برریوی نیمكت نشاند و ساری درتیم چلسی نیز از «ادن هازارد» استفاده نكرد.
دقایق ابتدایی نیمه نخست دو تیم با به گردش در آوردن توپ برروی زمین بدنبال فرصت گلزنی بودند دراین دقایق موقعیت های تیم چلسی بیش از لیورپول بود و آنان موقعیت های بیشتری را خلق كردند.
رفته رفته بازیكنان لیورپول بازی را در دست گرفته و ضمن خارج شدن از فشار تیم حریف حملات خطرناكی برروی دروازه آنان ایجاد كردند.
مهم ترین اتفاق در این نیمه از دست دادن دو فرصت مناسب گلزنی توسط «آلوارو موراتا »در دقایق 18 و 19 برای تیم چلسی بود.
درادامه بازی در میانه میدان درجریان بود و خطرات جدی دروازه دو تیم را تهدید نكرد.
البته بازیكنان دو تیم دراین دقایق با شوت های سنگین واز راه دور دروازه حریف را با خطر جدی مواجه اما این حملات با جا گیری مناسب و مهار به موقع توپ توسط دروازه بانان برای مهاجمان رقیب از دست رفت.
نكته قابل توجه در این نیمه اصرار بازیكنان دو تیم به بازی روی زمین و عدم استفاده از بازی مستقیم بود.
نیمه دوم با شروع توفانی تیم لیورپول برگزار شد و این تیم سرانجام دردقیقه 58 به گل رسید درادامه ساری سرمربی تیم چلسی كه از نتیجه بدست آمد راضی نبود و تیمش درآستانه حذف از این رقابت ها قرارداشت دست به تغییراتی درتركیب تیم خود زد و «كانته»، « لوییز» و هازارد را به زمین فرستاد كه این تغییرات نتیجه داد و دردقیقه 79 با گلزنی پالمیری ابتدا بازی را به تساوی كشاند و در دقیقه 85 هازارد گل برتری تیمش را درون دروازه قرمزها قرارداد تا بدین ترتیب چلسی بازی باخته برابر لیورپول را با برد عوض و خود راهی مرحله چهارم رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس شود.
تركیب لیورپول:
مینیوله، كلاین، لوورن، ماتیپ، مورنو، فابینیو، میلنر، كیتا، شكیری، مانه، استوریج.
تركیب چلسی:
كابایرو، آزپیلیكوئتا، كریستنسن، كیهیل، امرسون، فابرگاس، كواچیچ، باركلی، موزس، ویلیان، موراتا.
همچنین تیم آرسنال درچارچوب این رقابت ها تیم برنت فورد را با نتیجه 3 بریك شكست داد و تیم وستهام نیز دریك بازی پر گل با نتیجه 8 بر صفر مكلسفیلد را حذف كرد.
تیم منچستر یونایتد نیز شب گذشته با شكست برابر تیم دربی كانتری از این رقابت ها كنار گذاشته شد.
ورزشی **9144**3404

سرخط اخبار ورزش