۲ مهر ۱۳۹۷،‏ ۲۰:۴۳
کد خبر: 83042989
۰ نفر
تروریست های حادثه اهواز پنج نفر بودند

اهواز - ایرنا - یك منبع آگاه گفت: تروریست‌هایی كه روز شنبه در رژه نیروهای مسلح اهواز دست به اقدام جنایتكارانه زدند پنج نفر بودند.

وی كه خواست نامش در خبر ذكر نشود دوشنبه شب به خبرنگار ایرنا افزود: یك نفر از تروریست‌ها كه هویتش مشخص نبود به اشتباه جنازه اش در بین شهدای حادثه تروریستی اهواز قرار گرفته بود كه پس از اقدامات كارشناسی دقیق مشخص شد كه وی از تروریست‌ها بوده است و احراز هویت شد.
این منبع آگاه با اشاره به جزییات هویت این تروریست اظهار داشت:این تروریست مزدور مربوط به یكی از استان‌های كشور بوده كه با چهار همدست دیگر خود در روز شنبه به كودكان و مردم عادی اهواز نیز حمله مسلحانه كرد.
وی گفت: با احراز هویت این فرد تروریست تعداد شهدای قطعی این حادثه 24 نفر، تعداد تروریستها پنج نفر و تعداد مجروحان حادثه نیز 68 نفر می باشند.
به گزارش ایرنا در حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز در صبح شنبه جمعی از مردم از جمله كودك چهار ساله به شهادت رسید.
هیات دولت نیز به دلیل این جنایات هولناك روز دوشنبه را در سراسر كشور عزای عمومی اعلام كرد.
پیكر پاك و مطهر شهدای این حمله تروریستی روز دوشنبه با حضور جمعی از مسئولان كشوری و لشگری از جمله 2 نماینده رهبر معظم انقلاب وزیران دفاع، اطلاعات و بهداشت درمان و آموزش پزشكی، رئیس بنیاد شهید، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، فرمانده نیروی زمینی ارتش و تعداد دیگری از مسئولان نظام در اهواز تشییع شدند.
7164/6064