يادواره 6 شهيد سرافراز روستاي چشمه خوي برگزار شد

اروميه- ايرنا- مراسم يادواره بزرگداشت 6 شهيد سرافراز روستاي چشمه از توابع بخش ايواوغلي شهرستان خوي با حضور فرماندار، مسوولان ادارات، ‌خانواده هاي شهدا و مردم اين روستا برگزار شد.

به گزارش ايرنا، فرماندار خوي شامگاه يكشنبه در اين مراسم معنوي با اشاره به اهميت و جايگاه انقلاب اسلامي ايران گفت: فلسفه انقلاب اسلامي در ادامه راه قيام عاشورا و ايستادگي در برابر ظلم و استكبار بود و به همين خاطر كشور ما موفق شد نسخه اين انقلاب را به كل جهان صادر كند.
سيدمحمد عابدي افزود: استكبار جهاني همواره براي ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي در حال توطئه چيني است ولي همه توطئه ها تا به امروز خنثي شده است .
وي اضافه كرد: در دوران جنگ تحميلي نيز كشورمان به تنهايي در برابر دشمنان ايستادگي كرد و پوزه استكبار جهاني را به خاك ماليد.
وي با اشاره به تلاش دشمنان ايران اسلامي براي توطئه هاي اقتصادي در كشور بيان كرد: ايرانيان با توكل بر خدا، اتحاد و همدلي مردم و رهبري داهيانه مقام معظم رهبري در برابر اين توطئه نيز موفق خواهند بود.
فرماندار خوي با گراميداشت ياد و خاطره 6 شهيد سرافراز روستاي چشمه ادامه داد: بيش از 330 هزار شهيد در راه دفاع از آرمان هاي انقلاب اسلامي در كشور با خون خود ايثار كرده اند و امروز نيز همچنان اين راه ادامه دارد.
در پايان مراسم از خانواده معظم 6 شهيد سرافراز اين روستا با اهداي لوح، قدرداني شد.
به گزارش ايرنا، مردم شهرستان خوي يكهزار و هفت شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي كرده اند.
7132/2093