فداكاری شهدا الگویی بی‌نظیر برای جهان اسلام است

یزد - ایرنا - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابركوه گفت: ایثار و فداكاری شهدا و خانواده معظم شهدا به الگویی بی‌نظیر برای كشورهای جهان اسلام تبدیل‌شده است .

مصطفی كریمی عصر روز یكشنبه در حاشیه برگزاری یادواره شهدای روستای مدوییه و عزیزآباد بخش مركزی ابركوه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت : باید ایثار و فداكاری‌های شهدا و رزمندگان اسلام را برای نسل امروز جامعه بیشتر تبیین كنیم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس افزود: شهدا و جانبازان مظهر صفا، غیرت، موجب عزت و اقتدار میهن اسلامی هستند و جهانیان به شهامت و فداكاری شهدا و ایثارگران ایران اسلامی اذعان دارند .
كریمی یادآور شد: شهدای ما با اطاعت از امام خمینی (ره) در میدان‌های جنگ حضور یافتند و جان خود را نثار كردند، اكنون مهمترین وظیفه ما عمل به وصایای شهدا و حركت در مسیر ولایت‌فقیه است.
این مسئول بابیان اینكه شهدا و ایثارگران از افتخارهای تاریخ هستند، بیان كرد: ارج نهادن به رشادت‌ها و جانفشانی های شهیدان وظیفه همگانی است .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابركوه تصریح كرد: تجلیل از ایثارگران و بزرگداشت شهدا ، جامعه را در برابر توطئه‌های دشمنان و استكبار جهانی بیمه كرده است .
ابركوه 275 شهید، 570 جانباز و 33 آزاده تقدیم نظام و انقلاب اسلامی كرد.
مركز شهرستان 53 هزارنفری ابركوه در 140 كیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7540/ 2047/