دروازه‌بان منچستریونایتد: به عملكردم دقت می‌كنم نه چیز دیگری

تهران- ایرنا- دروازه‌بان منچستریونایتد در آستانه اولین جدال اروپایی تیمش در واكنش به انتقادهایی كه به او می شود، گفت: به عملكرد خودم دقت می‌كنم نه چیز دیگر .

به گزارش خبرنگار ایرنا، دیوید دخیا دروازه‌بان منچستریونایتد امسال در لیگ جزیره نتوانسته مانند سال‌های قبل عملكرد خوبی از خودش به نمایش بگذارد موضوعی كه موجب شده تا این دروازه بان همواره مورد انتقاداتی قرار بگیرد.
همین مساله موجب شد تا دروازه بان شماره یك تیم ملی اسپانیا در آستانه اولین جدال اروپایی تیم باشگاهی‌ به این مساله واكنش نشان دهد.
دخیا با اشاره به صحبت‌هایی كه علیه او مطرح می‌شود، گفت: معمولا من توجه نمی‌كنم كه افراد مختلف درباره من چه می‌گویند.
این دروازه 27 ساله ادامه داد: روی كار خودم تمركز كردم و تلاش می‌كنم تا برای تیمم مفید باشم و هر روز در هر جلسه تمرینی بهتر از روز قبل كار كنم.
این دروازه بان اسپانیایی كه در سال‌های اخیر چندین بار به عنوان بهترین دروازه بان لیگ جزیره انتخاب شده، در ادامه گفت: در واقع احساس خوبی از هواداران واقعی می‌گیرم. كسانی كه ما را مورد حمایت قرار می‌دهند و برای موفقیت منچستریونایتد تلاش می‌كنند. اینكه جزئی از باشگاه بزرگ منچستریونایتد هستم افتخار بزرگی است .
تیم فوتبال منچستریونایتد كه در لیگ قهرمانان اروپا در گروه Hبا یانگ بویز، یوونتوس و والنسیا هم گروه است، امشب از ساعت 23:30 دقیقه در ورزشگاه سوییس وانكدورف در اولین دیدار خود در این رقابت ها میهمان یانگ بویز نماینده سوییس خواهد بود.
**ع.ك**1601**