۲۵ شهریور ۱۳۹۷،‏ ۱۹:۵۱
کد خبر: 83035398
۰ نفر
تیم ملی گلبال بانوان ایران از مدعیان قهرمانی جاكارتا است

قزوین - ایرنا - سرمربی تیم ملی گلبال بانوان گفت: تیم ملی از لحاظ آمادگی جسمانی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و از مدعیان قهرمانی در بازی های پارا آسیایی 2018 جاكارتا است.

لیلا نعیم آبادی عصر یكشنبه در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی گلبال در قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم گلبال ایران در بازی های پارا آسیایی 2018 جاكارتا به مصاف حریفان قدرتمندی همچون چین و كره می رود اما امیدواریم با آمادگی كسب شده به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یابیم.
وی اضافه كرد: تیم ملی گلبال ایران در بازی های پارا آسیایی 2014 توانست با اقتدار صاحب نشان نقره شود و در این دوره دست یابی به نشان طلا دور از انتظار نیست.
سرمربی تیم ملی گلبال بانوان با اشاره به اردوهای آمادگی برگزار شده این تیم، ادامه داد: تاكنون پنج مرحله اردوی آمادگی را برای ملی پوشان برگزار كرده ایم و در مرحله ششم میهمان استان قزوین هستیم.
وی افزود: با اردوهای برگزار شده به 70 درصد آمادگی دست یافته ایم و روز به روز شاهد افزایش آمادگی ملی پوشان خواهیم بود.
نعیم آبادی گفت: در این اردو تمرینات فنی، استقامتی و سرعتی پیگیری می شوند و همچنین با شناسایی نقاط ضعف برای رفع آنها با تمرینات تاكتیكی اقدام می كنیم.
سرمربی تیم ملی گلبال افزود: فدراسیون و هیات كم بینایان و نابینایان استان قزوین با حمایت های ویژه و برنامه ریزی های صورت گرفته شرایط مناسبی را برای ادامه تمرینات ملی پوشان فراهم كرده اند كه باید از همكاری آنها قدردانی كرد.
اردوی آماده سازی تیم ملی گلبال بانوان در قزوین برای حضور در مسابقات پاراآسیایی 2018جاكارتا تا 26 شهریور ماه ادامه دارد.
گلبال یك رشته ورزشی طراحی شده برای نابینایان است كه در آن ورزشكاران با چشمان بسته تلاش می كنند طی 2 نیمه 10 دقیقه ای توپ را با دست به دروازه حریف مقابل هدایت كنند.
9905*3013

سرخط اخبار ورزش