حاشيه هاي آخرين تمرين پرسپوليس پيش از ديدار با الدحيل

تهران- ايرنا- آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از مصاف با الدحيل قطر امروز (يكشنبه) برگزار شد كه به دليل پنج دقيقه زودتر از موعد مقرر تعيين شده، تذكر مسئولان و ناظران كنفدراسيون فوتبال آسيا (اي.اف.سي) به مسئولان پرسپوليس به دليل اين تخلف را موجب شد.

به گزارش ايرنا؛ به نظر مي رسد تذكر ناظران كنفدراسيون فوتبال آسيا به دليل تداخل تمرينات تيم پرسپوليس با برنامه تمرينات داوران ازبكستاني انجام گرفت.
با شروع تمرين پرسپوليسي ها، داوران ازبكستاني در يك دروازه مشغول زدن ضربه پنالتي به يكديگر بودند كه در نوع خود اين موضوع جالب و قابل توجه بود.
«محسن خليلي» و «اسماعيل حلالي» دو بازيكن پيشكسوت پرسپوليس امروز در ورزشگاه آزادي حضور يافتند و از نزديك آخرين تمرين تيم سابق خود را نظاره كردند. آنان با استقبال بازيكنان و كادر فني اين تيم نيز روبه رو شده و با هم به خوش و بش پرداختند.
همچنين گروهي از نوجوانان يك مدرسه فوتبال تهران به محل تمرين اين تيم آمده و از نزديك تمرين سرخپوشان را تماشا كردند. در اين بين «شجاع خليل زاده» و «محمد انصاري» دو بازيكن پرسپوليس نزد بازيكنان مدرسه فوتبال رفته و با كادر فني و بازيكنان اين تيم عكس يادگاري گرفتند.
نكته قابل توجه ديگر حضور «محمد امين اسدي» در تمرينات تيم پرسپوليس است. اين بازيكن كه تيم اميد را در بازي هاي آسيايي جاكارتا همراهي مي كرد به دليل ايجاد بي نظمي از اردوي اين تيم اخراج و به همين دليل از سوي فدراسيون فوتبال بامحروميت مواجه شد كه به نظر مي رسد اين محروميت ديدار هاي ليگ قهرمانان آسيا را شامل نمي شود.
شروع تمرينات امروز دويدن هاي نرم بود كه بازيكنان زير نظر برانكو سرمربي و ماركو مربي بدنساز تيم ابتدا خود را گرم كردند.
فوتبال درون تيمي در نيمه اي از زمين برنامه ديگر تيم پرسپوليس بود البته پرسپوليسي ها اين فوتبال را در هردو نيمه زمين بازي كردند.
خبرنگاران، عكاسان و تصويربرداران پس از 15دقيقه ابتدايي شروع تمرين از سوي ناظران AFC به خارج از محل تمرين هدايت شده و از ورزشگاه خارج شدند تا بقيه تمرين سرخپوشان پشت درهاي بسته برگزار شود.
ورزشي **9144**1368