۲۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
کد خبر 83035080
۰ نفر
توزیع كتاب های درسی پایه 12 آغاز شد

تهران-ایرنا- مدیركل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: توزیع كتاب های درسی پایه دوازدهم از امروز 25 شهریور ماه در سراسر كشور و از طریق كتابفروشی های مجاز آغاز شد.

احمد رضا امینی روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش ایرنا با بیان اینكه كتاب های درسی پایه دوازدهم كه همگی نونگاشت هستند آماده توزیع در سطح كشور است و در این زمینه مشكلی نداریم، اظهار داشت: كتاب‌های درسی دوره اول متوسطه شامل پایه‌های هفتم، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه شامل پایه‌های دهم و یازدهم و دوازدهم شاخه نظری رشته‌های ریاضی و فیزیك، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام استان‌های كشور از امروز به تدریج توزیع می شود.
وی تصریح كرد: كتاب‌های درسی دوره‌های متوسطه اول و دوم از طریق كتابفروشی‌های مجاز در تمام استان‌های كشور توزیع می‌شود و خانواده ها می توانند لیست كتابفروشی‌های مجاز را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی https://www.irtextbook.com/BookStoreInfo دریافت كنند.
مدیركل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی اضافه كرد: همچنین عملیات انتقال كتاب های درسی پایه های اول تا ششم برای توزیع از طریق مناطق به مدارس از دوازدهم شهریور آغاز شده است.
امینی افزود: دانش‌آموزان پایه های اول تا ششم ابتدایی و شاخه‌‌های فنی‌ و حرفه‌ای و كار دانش كه پیش از این و از طریق سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، ثبت‌نام الكترونیكی كتاب های درسی را انجام داده اند، نیز اول مهرماه كتاب های خود را از طریق مدرسه دریافت می كنند.
علمی**1883**2017