تیم كازرون قهرمان رقابت های هندبال بانوان كشور شد

شیراز-ایرنا- تیم كازرون در رقابت های هندبال بانوان كشور كه به میزبانی این شهر برگزار شد، با پیروزی بر تیم مشهد به مقام قهرمانی رسید.

رئیس هیات هندبال شهرستان كازرون، عصر جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در آخرین روز این رقابت ها كه امروز (بیست و سوم شهریور) برگزار شد، تیم كازرون با نتیجه 27 بر 23 تیم مشهد را شكست داد و بر سكوی قهرمانی ایستاد.
محمد رضا نكویی بخش افزود: در ادامه این دیدارها، تیم مریوان با نتیجه 26 بر 16ملایر را شكست داد و به مقام سوم رسید.
نایب رئیس فدراسیون هندبال كشور نیز در آیین اختتامیه این مسابقه ها گفت: این رقابت ها در سال آینده با شركت هشت تیم برگزار خواهد شد.
میترا نوری افزود: برای پیشبرد هندبال بانوان كارهای خوبی صورت گرفته است كه امیدواریم به تبع این اقدامات، شاهد كسب مدال های رنگارنگ در رقابت های جهانی هندبال از سوی بانوان باشیم.
در ادامه این آیین، نایب رئیس فدراسیون هندبال، جام قهرمانی این دوره از مسابقه ها را به تیم های اول تا سوم اهدا كرد.
تیم های كازرون و مشهد در پنجمین روز از برگزاری رقابت های هندبال بانوان كشور كه بیست و دوم شهریورماه جاری برگزار شد، با شكست دادن حریفان خود به لیگ برتر هندبال بانوان راه یافتند.
این رقابت ها با شركت 17تیم از سراسر كشور از هجدهم شهریورماه جاری در كازرون آغاز شد و ظرف 6 روز كه این بازی ها ادامه داشت، شركت كنندگان در قالب 2 گروه چهار تیمی و 2 گروه سه تیمی با هم رقابت پرداختند.
شهرستان كازرون در فاصله 120كیلومتری قرار دارد.
7372 /6118