مديريت كشور بايد جهادي باشد

مشهد - ايرنا - مشاور رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: مديريت كشور بايد جهادي باشد و در شرايط كنوني همه ما مسئول هستيم تا بتوانيم از اين گردنه تاريخي عبور كنيم.

سردار مرتضي قرباني روز سه شنبه در رزمايش گردانهاي بيت المقدس و كوثر در نيشابور افزود: اگر در بخش مديريتي كشور مراقبت بيشتري داشته و روحيه جهادي دوران دفاع مقدس حاكم شود نبايد هيچ ترسي از تهديدها داشته باشيم.
وي اظهار داشت: در جبهه اقتصادي بايد مقاومت و پايداري كنيم و در اين راه گوش به فرمان رهبر باشيم و با هر كس كه بخواهد در مقابل انقلاب ايستادگي كند مقابله كنيم زيرا نظام جمهوري اسلامي به سادگي به دست نيامده است.
وي گفت: تعدادي از مفسدين اقتصادي دستگير شده اند كه برخي از آنها به جوخه اعدام سپرده خواهند شد و مردم نيز بايد هوشيار باشند كه در محله ها و انبارها احتكاري صورت نگيرد.
رئيس موزه انقلاب اسلامي و دفاع مقدس افزود: ترامپ مي خواهد با جنگ اقتصادي ما را از پاي درآورد ولي رهبر ما 20 سال قبل در باره هجوم فرهنگي و اقتصادي دشمن هشدار داد و تشكيل لشكرهاي اقتصادي را در اطراف ايران پيش بيني كرد.
وي اظهار داشت: ايام اربعين در پيش است و بعثي ها و داعشي ها سعي مي كنند در اين ايام غائله هايي ايجاد كنند ولي با مقاومت و توكل به خدا پيروز خواهيم شد.
وي گفت: همه دنيا هشت سال شاهد جانفشاني هاي ما بود و امروز درياي سرخ، مديترانه و چند تنگه استراتژيك را در اختيار داريم كه همه اينها را مديون شهدا، جوانان حزب الله يمن، لبنان و مدافعان حرم هستيم.
رزمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان حضرت محمد رسول الله (ص) طي 2 مرحله در نوزدهم و بيستم شهريور با حضور 16 گردان در منطقه عمومي باغرود نيشابور برگزار شد.
در مرحله اول رزمايش گردانهاي بيت المقدس و كوثر حضور داشتند و در مرحله دوم نيز گروههاي جهادي به مناطق محروم اعزام شدند.
شهرستان 450 هزار نفري نيشابور در 127 كيلومتري غرب مشهد واقع است.
9869 / 6053