نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده در كراچی گشایش یافت

كراچی- ایرنا -پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی با عنوان «Health Asia» با حضور پنج شركت ایرانی در شهر بندری «كراچی» مركز اقتصاد و تجارت پاكستان گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه نمایندگان 500 شركت از 25 كشور جهان از جمله ایران، چین، سنگاپور، هند، ایالات متحده آمریكا، بریتانیا، آلمان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا و تركیه حضور دارند.
شركت كنندگان 912 برند تجاری خود را در مدت سه روز برگزاری نمایشگاه به علاقه مندان و فعالان اقتصادی كشورهای مختلف ارائه كردند.
مسئول غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی كراچی در گفت وگو با ایرنا تصریح كرد پنج شركت ایرانی در این نمایشگاه محصولات شوینده و بهداشتی و تجهیزات پزشكی به نمایش گذاشتند.
«اصغر اعظمی» افزود:شركت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، توانمندی های خود را در فضایی به مساحت 100 مترمربع در معرض دید بازدید كنندگان قرار دادند.
وی توسعه صادرات محصولات بهداشتی، شوینده و آرایشی ایران به دیگر كشورها و معرفی ظرفیت های كشور را از جمله اهداف شركتهای ایرانی برای حضور در این نمایشگاه عنوان كرد.
به گزارش ایرنا نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی با عنوان «Health Asia» و نمایشگاه بین المللی «فارما آسیا»، بزرگترین رویداد سالانه صنعت بهداشت و دارویی پاكستان است.
نمایشگاه بین المللی صنایع شوینده و بهداشتی كراچی به منظور معرفی سرمایه گذاران كشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و كشورهای آسیایی و تحقق محیط سرمایه گذاری مطلوب و سازگار با محیط زیست در پاكستان فعالیت می كند.
بیمارستان های بین المللی مشهور، دانشگاه های پزشكی، شركت های داروسازی، هیات های رسمی وزارتخانه های بهداشت و سلامت كشورهای عضو OIC و كشورهای آسیایی و تولید كنندگان تجهیزات پزشكی از شركت كنندگان اصلی این نمایشگاه هستند.
آساق**6125**1600