۲۰ شهریور ۱۳۹۷،‏ ۱۶:۰۲
کد خبر: 83030224
۰ نفر
واكنش مثبت هواداران اورتون به افزایش سهام مالك ایرانی

تهران - ایرنا - «فرهاد مشیری» میلیاردر ایرانی و عمده سهامدار باشگاه اورتون انگلیس، سهام خود را از 49.9 به 68.6 درصد افزایش داد؛ اتفاقی كه موج مثبتی از واكنش های توییتری هواداران این تیم را به همراه داشت.

به گزارش ایرنا، تارنمای «Thisisfutbol» روز سه شنبه نوشت: مطابق گزارش منتشره در تارنمای رسمی اورتون، سهامدار میلیاردر و ایرانی الاصل این تیم بر اساس توافق اولیه خود 18.7 درصد دیگر از سهام این باشگاه انگلیسی را خریداری كرد.
گفته می شود مشیری در نظر دارد تا جولای 2019 مبلغ سهام خود را به 77.2 درصد برساند؛ در این بین هواداران این تیم در واكنشی مثبت به اعلام خبر مذكور، با آرزوهای بزرگ از مالك ثروتمند تیم محبوبشان به توییتر هجوم آوردند.
در این میان، برخی دیگر از هواداران از «علیشر عثمانوف» نیز نام برده اند، یكی از سهامداران تیم آرسنال كه اخیرا پس از خریداری تمام سهام توپچی ها توسط «استن كرواِنكه» میلیاردر آمریكایی، از این باشگاه جدا شده است؛ این هواداران معتقدند عثمانوف با دارایی بیشتر می تواند سهام مشیری را خریداری كرده و با آوردن بازیكنان بزرگ به این تیم، هیجان را برای «تافی ها» به ارمغان بیاورد.
در یكی از جالب توجه ترین این واكنش ها، نوشته شده است: حالا بیایید مسی را بخریم!!
ورزشی**3991**1597